Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szúrja az emberek...

Miért szúrja az emberek szemét az, hogy szeretem, hogy vékony vagyok?

Figyelt kérdés
Rengeteget eszem,mégis nagyon vékony vagyok. Mellette sportlok is,már 6 ébe balettozok,soha semilyen diétába nem ekdztem bele,ilyen alkat vagyok. 170 cm/49-50 kg. Mindig mondogatják,hogy mennyire vékony vagyok,meg jesszus,úrsiten.... stb :D Én meg erre mondom,hogy engem nem zavar,szeretem az alakom. Ilyenkor bezzeg elképednek,hogy milyen beképzelt vagyok,hogy lehet ezt szeretni,nem-e vagyok anorexiás,bulémiás... stb Most miért baj ez,hogy elfogadom magam,és nem sopánkodok?
2012. máj. 22. 18:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi az elgépelésekért,siettem :D
2012. máj. 22. 18:30
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Csak irigykedik a sok dagadék, ne foglalkozz velük:)
2012. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egy kicsit( túl) vékony vagy,de nem ez volt a kérdés.Egyátalán nem baj ,ha elfogadod magad sőt a mai időkben csoda............ Ha neked így tetszik,akkor ezeket engedd el a füled mellet.Amúgy is akik ismernek tudják,hogy nem vagy nagyképű.


Remélem segítettem! :)

2012. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen,vékony vagyok,ez egyértelmű :D Csak már kiakaszt,hogy mondogatják állandóan. Hízni is próbáltam már,de semmi. Mondom akkor oké,ez van,ez vagyok én :D
2012. máj. 22. 18:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha én vékony lennék, én is szeretném. Most nem vagyok az, de szeretnék az lenni - rajta vagyok, előbb-utóbb csak összejön a karcsúsodás.

Lehet, azt gondolják, hogy direkt koplalsz, hogy vékony legyél, és ez zavarja őket. Vagy irigyek. Vagy rosszindulatúak.

A balett miatt meg annyira irigyellek, kiskoromtól kezdve balerina mániás vagyok:)

2012. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Irigyek, ne foglalkozz velük!
2012. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mintha csak rólam írtál volna:D
2012. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos velem ez nem így van , 170centi vagyok 50kg voltam de 1hónap alatt felszedtem 3kg-ot amit nem tudok hogy hogyan sosem tudtam hízni, na mind1, és meg sem látszik rajtam :/ sosem fogom tudni magam elfogadni.
2012. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert szeritnem is TÚL vékony avgy.Amúgy kcisit beképzelt is vagy(bár ez igaz is,hogy vékony vagy,csak még rá is játszol...)Én ponthogy nem vagyok egy vékony alkat :/ úgyhogy én is irigykdem a vékony,magas lányokra(bár te nem vagy olyan magas)én 176-7cm 60kg :/
2012. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen,de nem ez volt a kérdés,hogy vékony vagyok e vagy sem. Neten keresztül meg nem lehet megállapítani, hogy beképzelt vagyok-e. Egyszerűen elfogadom magam,tenni nem tudok ellene... Áhh hagyjuk is... Balerínának meg nem lehet több mint 60 kg.
2012. máj. 22. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!