Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel lehet tartósan kifehérít...

Mivel lehet tartósan kifehéríteni a fogaimat?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,és már másoknál is észrevettem,hogy van a fogukon ilyen kis fehér pötty vagy valami hasonló,nos...nekem nem egy KIS pötty nekem az egész fogsoromon végig fut egy hatalmas vastag fehér csík.Nagyon irritáló mivel totálisan elüt a fogam eredeti színétől.Mivel tudnám eltüntetni? FOGFEHÉRÍTÉS KILŐVE!
2012. máj. 22. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak azok a fehérítős fogkrémek. Én is olyat használok, bár nem 1-2 nap alatt lesz fehérebb,várni kell...:) vegyél olyat és használd rendszeresen:)
2012. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"moss napi 2x nagyon alaposan fogat és heti 1x szódabikarbonát vagy citromlevet rákensz a fogkefére és elkezded vele dörzsölni a fogaid ,DE VIGYÁZZ MERT maróhatásúak és ha minden nap csinálod vele lemarja a fogzománcod és többet ártottál mint használtál volna :/"


Ezt olvastam(előző voltam).

2012. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!