Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Divattervezők, Sminkesek,...

Divattervezők, Sminkesek, Fodrászok, Fotósok, Énekesek stb. mi inspirál titeket?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi 1,5-2 évben nem volt egy nyugodt napom, nem jutott időm semmire. Rengeteg volt a stressz.

Ezért egy ideje nem jöttem ki semmi újjal pedig már nagyon szeretnék.

Félek így örökre elveszik ez az egész, pedig még pár hónapot ki kell bírnom, mire oda jutok, hogy alkothassak valamit.


Titeket mi inspirál? Honnan szerzitek az új ötleteket?


Bármilyen kis dolgot leírhattok, minden hozzászólás számít :)


Kérlek ne felejtsétek el odaírni, hogy mi a foglalkozásotok. De bárki írhat, csak akkor írja oda hogy ő mit csinál zenél fest vagy...



És hogyan lehetnék kreatívabb? Szerintem nem vagyok túlzottan kreatív :( Hiába készítek sminkeket, próbálkozok a fodrászattal is, fotózok, tervezek ruhákat és rajzolok szerintem nekem nem lesz esélyem...


Általában más emberek adnak ötletet, ők inspirálnak. Látok valakit akinek érdekes arca van vagy érdekes személyiség beszélgetek vele és utána rengeteg ötletem lesz. Látok egy filmet aminek van valami mondanivalója és akkor megint csak sok minden eszembe jut. Vagy különböző színek, illatok, hangulatok is befolyásolnak. Pl. szoktam tematikusan is dolgozni tehát egy adott témára csinálok sminket, választok ruhákat és úgy csinálok pár fotót.


Ez mindenkivel így van vagy ez már jónak számít, érdemes nekem ezeken a területeken elhelyezkednem? Mert máshoz nem igazán értek és nincs is olyan amit szeretnék csinálni.

A tanulás nem nagyon ment soha szóval sajnos valami jól kereső állásom az már nem lesz. De nem is csinálnám szívesen.


Az természetes, hogy ezekben az időszakokban amikor minden nap csak idegeskedéssel telik úgy érzem nem értek semmihez? Máskor millió ötlet jut eszembe nem győzöm leírni és megvalósítani.

Az is probléma, hogy amikor eszembe jutnak ezek a dolgok nem tudom egyből megvalósítani aztán így szép lassan feledésbe merül...


Na de nem szaporítom a szót :))


Mi ad nektek inspirációt mit tesztek ha "alkotói válságban" vagytok?


2009. jún. 28. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóval: A fantázia és az egyediség :) Semmi más!
2009. jún. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok

Még annyit szeretnék hozzá tenni, hogy ami másokban, kozhiedelemben idiótán néz ki, és bolondnak titulálják miatta az embert, na az az igazi muvészet :) Ez miatt fog csodálni mindenki!!! Egyediség!!

2009. jún. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Akkor én elég egyedi vagyok mert az esetek 90%ában nem értik mit miért csinálok és szívrohamot kapnak a munkáimtól :) Persze aki nem annyira konzervatív az azt mondja nagyon szuper.

Nem tudom én mindig örültem, hogy nem vagyok olyan mint a legtöbben de sokszor úgy érzem az egésznek nincs értelme ha a többségnek nem tetszik hanem megbotránkozik rajta vagy nem érti... de majd kiderül.

2009. jún. 29. 01:38
 4/14 A kérdező kommentje:
KIEMELTEM A KÉRDÉSEM, SZERETNÉK RÁ VÁLASZOKAT KAPNI, KÖSZÖNÖM!
2010. márc. 30. 01:13
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
műkörmös vagyok. furcsa, de engem az illatok inspirálnak :) most az eper a kedvencem, legszívesebben fehér-rózsaszín, cukorka hatású körmöket csinálnék :) meg az időjárás is sokat számít. mikor téli hangulatom volt, és hideg volt, legszívesebben csak arany-barna, és ünnepi hangulatú körmöket csináltam :D
2010. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rám sokszor júniusban tört rám a karácsonyi mánia :D :))
2010. márc. 30. 12:51
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, sz pl marc jacobs-t a pénz legalábbis a saját bevallása szerint lesi az eladási számokat. Ő a Grunge megszállotja volt mindig is, van egy arculata nem tom ehhez ragaszkodik.

Meg a legújabb szeretője szerintem :-DDD

keress egyet és lesz ihlet".

2011. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
utazz el valahova messzire, Kína, India, Brazília. vagy New York-ba vesd bele magad az éjszakai életbe.
2011. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam kiemelem a kérdést, írjatok most is bátran! ;)
2011. nov. 11. 12:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy kérdező?
2011. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!