Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szerintetek az alakom?...

Milyen szerintetek az alakom? (többi lent)

Figyelt kérdés
160cm körüli vagyok és 35kg. :/ szerintem és nem csak szerintem vagyok nagyon vékony de nem tudok mit tenni akármennyit eszek nem ragad rám sokszor mondják hogy milyen vékony meg anorexiás vagyok csontváz meg ilyenek. de nem tudok hízni esetleg nem tudjátok hogy tudnék felszedni pár kilót?

2012. máj. 24. 16:47
 1/7 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok.
2012. máj. 24. 16:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit sovány vagy.
2012. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

LEhet, hogy pajzsmirigyproblémád van, az gyakran jár azzal, hogy valaki nagyon vékony vagy éppen kövér. Szerintem érdemes megvizsgáltatni egy orvossal, hátha...

Ha nincs ilyen problémád, akkor lehet, hogy később még hízol pár kilót (ha még fiatal vagy - de ha nem, akkor is:D), vagy járj el futni, tornázni, hogy izmosodj, formásodj.

2012. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ilyen alkatú vagy.

Van egy barátnőm aki 175cm és 43kg..borzasztó vékony ő is,rengeteget eszik mégsem hízik.Egy ideje edzeni jár hogy izmosodjon,kicsit mintha már vastagabb lenne.Próbáld meg te is.

2012. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos idővel hízni fogsz. Menstruálsz már?
2012. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
óóóóó,szegény a nővérem 155cm 30éves 40kg,nagyon sajnálom hogy nem tud(sz) hízni,de azért próbálkozz:)
2012. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én közel 190 cm vagyok, és 62 kg. hasonló a szitu nálam is, de a rendszeres testmozgás, nem csak izmossá tesz, hanem a súlyodat is gyarapítja. szerintem kezdj el valamit sportolni!
2012. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!