Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Benőtt lábkörömre műköröm?

Benőtt lábkörömre műköröm?

Figyelt kérdés
Van egy vendégem, akinek benőtt a nagylábujján a köröm. Egy ideig kivágtuk, kiemeltük, de aztán lakkozás helyett elkezdtük zselével díszíteni. Azt vettem észre, hogy a zselé kifeszíti a körmöt, és nem engedi benőni. Szerintetek tartós megoldás lehet rá? Mert ha igen, ajánlom mindenkinek... :)

2012. máj. 25. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

én alapból tiltanám a műkörmöt lábon. Balesetveszélyes, és gombatenyészet lehet nagyon hamar.

Nekem már mondta sebész ismerős, hogy műtött ki cuticulából műkörmöt, mert a csaj belerugott valamibe, és a körme felcsúszott kissé.

2012. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
juj :S az biztos nem lehetett kellemes a leányzónak rúgás után
2012. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi nem túl kielégítő válaszokat, de megkérhetnélek titeket, hogy néha a kérdésre is válaszoljatok? :) Köszönöm...
2012. máj. 26. 23:07
 4/4 anonim ***** válasza:

ok. nem, nem lehet tartós. Ha az lenne, már az összes pedikűrös ezt csinálná, és nem a spangét, ami szintén nem annyira jó megoldás, bár a műtét helyett még mindig megoldás lehet, ha menthető a köröm.

Úgyhogy sztem ne ajánld, mert a gyakorlott oktatók sem teszik, valszeg okkal.

A helyedben megkeresném a kérdéssel Kolman Erikát, ő száz %, hogy jó választ ad.

2012. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!