Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Használtatok már Forever...

Izabell kérdése:

Használtatok már Forever Living termékeket? [Aloe Vera]

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?Milyen terméket próbáltatok már? :)

2012. máj. 26. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a Forever Active Probiotic működött.

Tejallergiám volt, de olyan szintem, hogy még csokit sem ehettem, amiben tejpor volt!

A dokik erre csak annyit tudtak mondani, hogy ne egyek semmilyen tejterméket...

Egyik ismerős ajánlotta és akkor kb. 3 hónapig használtam, amitől eleinte rosszabb lett (1. hét), majd javult a helyzet.

2012. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Ajakírt, ami elég gyorsan hatott a szájsebemre, de csak egyszer használtam a drágasága miatt. A patikában kapható is megteszi, ami kicsit lassabban gyógyít.

Vettem vitamintablettákat is, amik végül a kukában kötöttek ki, mivel egy idő után nem szedtem és lejárt a szavatosságuk. Nem észleltem a hatásukat.

Ittam valamilyen borzasztó ízű kotyvalékot is, de attól se lettem jobban. Aztán elfogyott a lovetta, és viszlát aloés termékek. :D

2012. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy megosztottátok a tapasztalataitokat

én is használok arckrémet toluk, de tokeletesen elégedett vagyok vele:)

2012. júl. 24. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:

A tények az aloe vararól:


[link]

Javasolt a PubMed és a PubMed central találatok megtekintése.


Vigyázat!! Csak azoknak akik a tényekre kíváncsiak és képesek elviselni az igazságot, akik hülyeségeket akarnak fröcsögni azok még véletlenül se nézzék meg.

2012. aug. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Érdemes tudni, hogy a cég 2007. márciusában 60 millió Forintos büntetést kapott a Gazdasági Versenyhivataltól a termékeik gyógyhatásával kapcsolatos valótlan állítások miatt (állítólagosan a sugárkárosodást, leégést, rákot, AIDS-et reumát mind kezeli, ráadásul mellékhatások nélkül...) illetve forgalomba hozatali engedély nélküli árusítás miatt.


[link]


részlet:

"A felperes a "Forever Aloe" című hálózati havilapjában a többi között azt állította, hogy termékeire a forgalmazáshoz szükséges minden engedéllyel rendelkezik. Emellett olyan írásokat is megjelentetett, amelyek - részben orvosok, illetve betegek tapasztalataira hivatkozva - a legkülönbözőbb egészségügyi problémák esetén megoldásként kínálják az aloe készítményeket. Olyan utalás is szerepelt ezekben a közlésekben, amely szerint ezek fogyasztását követően még a reménytelennek tűnő esetekben is javulás, gyógyulás volt tapasztalható, akár a műtéti beavatkozás is elkerülhetővé vált. A felperesnek a "Tisztán és egyszerűen" című kiadványában szereplő írások is - orvosi tapasztalatra is hivatkozva - különböző betegségek gyógyítására ajánlották a felperesi termékeket. Emellett több hangkazetta is készült, amelyek a vizsgált készítményeket népszerűsítették. Az egyik termékkel kapcsolatban elhangzott, hogy szinte minden elérhető vele, egy másik felvételen pedig, hogy az adott készítmény mellékhatás-mentes, és sokrétű gyógyító hatása van. Az egyik előadó szó szerint úgy fogalmazott: "leégés, sugárkárosodás, belsőleg gyomor-, béltraktus-szabályzó, immun-stimuláns, allergiás eredetű viszketés, ízületi reumás fájdalmak, akkor bronchitis, légzési nehézségek, köhögés, szóval lehet sorolni mindazt, ahol tud segíteni az aloe vera gél. (...) Folytathatjuk ugye herpesz, ekcéma, sebek, fekélyek, (...) szembetegségek és rák és az AIDS."


A felperes az ismertetett kiadványait nemcsak a termékforgalmazók részére tette hozzáférhetővé, hiszen a forgalmazókat felhívta a megszerzett információk terjesztésére.

Az Országos Gyógyszerészeti Intézet (a továbbiakban: OGYI) szakvéleménye szerint az ajánlások a felperesi készítményeket gyógyszerként törzskönyvezett készítményekre jellemző indikációkkal hirdette. Az egyes betegektől származó egyedi hatásleírások kiragadottak, nem prospektív, kontrollált kísérletekből származnak. Ezek az érvek nem fogadhatók el a termékek gyógyító hatásának igazolására, hiszen nem adnak korrekt, valósághű tájékoztatást a várható hatásokról."

2012. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!