Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogheférítés esküvőre? Tudok...

Fogheférítés esküvőre? Tudok olyat ami jó? Vagy csak a fogorvosi az igazán megbízható? Jó lenne olcsóbban megoldani.

Figyelt kérdés
10 éve dohányzom, ami eléégé meglátszik a fogaimon, pedig mosom rendszerese, jó kefével, jó fogkrémmel, mégsem fehér. Igaz, soha nem is volt, egyszer azt mondta az orvosom, hogy azért, mert gyerekkoromban sok antibiotikumot szedtem, attól lett stratból sárgásabb a színe. Na erre még 10 évnyi cigi meg kávé... A hétköznapokban annyira nem tűnik fel, de mikor próbáltam a hófehér ruhát teljesen előtütt, nagyon csúnya. Szóval valami fehérítés nagyon kéne. De sok pénzem nincs rá. Nem tudok valami olcsóbb, jó megoldást, még ha nem is annyira tertós?
2012. máj. 29. 07:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy a szódabikarbóna fehérebbé teszi a fogakat, de hogy mennyire, azt nem tudom. Csak egyszer próbáltam, én nem láttam semmi változást.

Nemrég vettünk szájvizet (Listerine), és fogmosás után azzal öblögettem. Én szintén nem látok eredményt, de édesanyám azt mondta, hogy fehérebb...hát nem tudom.

Én nem dohányzok, de korábban a Rossmannban vettem fogfehérítős fogkrémet (Perl Weiss) van direkt dohányzóknak ajánlott fajtája is, nekem az sem vált be.

Szintén Rossmannban vettem otthoni fogfehérítő készletet (WhiteLight), semmit nem ér.

Ha fogdokinál csináltatod, belekerül majdnem egy 100-asba, de legalább fehér fogaid lesznek. Szerintem csak idő, és pénz pocsékolás minden más. Bár tudom, így megnövelné az esküvői kiadásokat, de szerintem ez a legésszerűbb megoldás.

Bocsi, hogy nem tudtam jó megoldást mondani, de legalább a fentebb leírtaknak, nem dőlsz be. :)

Sok boldogságot! :)

2012. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!