Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki megtudná mondani, hogy...

Valaki megtudná mondani, hogy ez milyen zseléből készült? Márka és szám érdekelne.

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 30. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
porcelánból készült, és ha felhívod, biztos megmondja.
2012. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem mellesleg, ha rákattintasz a hozzászólásokra, ott láthatod is, hogy nem írt márkát és számot. egyébként pedig NA-nak vannak nagyon hasonló színei.
2012. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, a kommenteket én is olvastam, azért kérdezem itt... Azt írja h régi színekből használta, hiába keresem meg, ha másnak nem tudott válaszolni nekem se fog:(
2012. máj. 30. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor, ahogy írtam, nézz szét a NA színei között, lesz ilyen. sőt, az új perfectes szinek is hasonlóak. És tuti van a cn-nél is. de keverhetsz is pigmentből. Zseléből van ilyene a moyrának, cn-nek, és pn-nek.
2012. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!