Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az úgy...

Mi a véleményetek az úgy nevezett PÁWÁkról? (Pólus, Árkád, Westend, Aréna)

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 13:30
1 2
 1/15 csokissüti002976 ***** válasza:
85%

Én csak röhögök rajtuk. Azt hiszik, hogy annyira menők, lenéznek mindenkit, közben pedig szánalmasak. És nincs köztük férfi példány. Lehet, hogy kukija van, de attól még nem férfi. :D

Ja, és ha csak "nagyon divatosan" öltözködik, de mellé nem beképzelt, az nem gáz.

2012. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
ők azok a kis köcsögök, akit, ha valaki pofánverne, sírva szaladnának anyucihoz? na, azokról semmi.
2012. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a páwák ha apucitól nem kapnák meg azt a sok pénzt amit elköltenek nemigen lennének akkora menők. Az rendbe van ha valaki megveszi a divatosabb ruhát mert jobban tetszik neki, de azért ne az jelentse már az überkirályságot hogy ő olyat hord.
2012. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy ezek nem férfiak, hanem kislányok inkább.
2012. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Szerintem rettentően visszataszítóak, úgy néznek ki mint a lányok és azt hiszik menők. :D Én csak nevetek ha ilyet látok.
2012. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
csicskák
2012. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
undorítóak :D
2012. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a díszb.zik majdnem olyan szánalmasak,mint a tinip.csák. Rohadt menőül öltözködnek, vasalt,zselézett hajjal csodásan néznek ki. Pfúj
2012. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

ők azok amíg itt hülyeséget kommenteltek megk*rják a csajaitokat persze ha van :D Annak a feltétele, hogy elviszik a csajaitokat a magabiztosság(nagyképűség)

amúgy meg egyetértek, hogy undorítóan néz ki 1-2 mint egy 12éves kislány..

mielőtt belém kötnétek én is szeretek divatosan öltözni, barátaim sokszor mondják rám hogy páva vagyok, de heti 4x lejárok edzőterembe és azért a 100kg 4-5 belemegy másféléve van barátnőm (nem csaltam meg ;))és suli mellett melózok

2012. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:D Összesítve meg is értettem miért hívják őket páwáknak , mert kb annyi eszük van mint egy pávának.

U.I.:A sok MADÁR agyú!:DD

2012. máj. 31. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!