Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz parókát hordani?

Szerintetek gáz parókát hordani?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a nagyonmű, hupilila jellegűekre gondolok, hanem jó minőségű, viszonylag természetes hatásúakra.

2012. máj. 30. 19:16
 1/7 anonim válasza:
ht neharagudj,de szerintem igen..:S akkor már inkább a póthaj..
2012. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, kiváncsi vagyok a véleményekre:) A póthaj mivel jobb? az is mű. Meg az nem egy olyan "drasztikus változás", mint a paróka. Legalábbis én azért szeretnék, mert szeretem a változatosságot, szeretnék más hajszínt kipróbálni, viszont a saját hajamat nem akarom azzal roncsolni,hogy mindig össze vissza festegetem. Fazonnal pedig ugyanígy:)
2012. máj. 30. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát én ismerek egy csajt..nagyon rövid,fiús haja van..de ha buli van olyankor felvesz egy derékig érő fekete parókát. Nem mondom hogy csúnya,de elég hülyén néz ki,hogy pénteken rövid szőke haja van,szombat este pedig egy derékig érő.Én azt javaslom ne nagyon térjen el a hajad hosszától,színétől,akkor talán jól nézhet ki.Egyékbént sok bajjal is jár..a csajon szilveszterkor a paróka volt,mikor megöleltem véletlenül meghúztam,és leesett az egész.kicsit fura helyzet volt.:)


16/L

2012. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is: Miért szeretnél hordani? Mert nem tetszik a hajad hossza? A minősége? A színe? Legyél megelégedve magaddal! Te tegyél fel egy mű tárgyat a fejedre a gyönyörű saját hajadra! Elég lesz akkor ha majd nem lesz hajad,mert pl. beteg leszel,amit ne adjon Isten,de gondolj bele,én ismerek egy olyan embert aki rákos volt,és tanár! Nap mint nap sok-sok szempár szegeződik rá így is.Neki kell a paróka.
2012. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ne tegyél fel*

Remélem érted mit szerettem volna ebből kihozni!:)

2012. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Leírtam,hogy miért szeretnék:)
2012. jún. 2. 19:35
 7/7 anonim válasza:
Én is gondolkodtam már,hogy veszek nagyjából ugyanezen okok miatt. Nem akarom tönkrevágni a hajam... Avval meg hogy néha felveszel parókát sztem nem leszel gáz, ha figyelsz a minőségre persze.^^
2012. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!