Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a bajuszom ellen...

Mit tegyek a bajuszom ellen lány létemre?

Figyelt kérdés
Mit ajánlotok, mit lehet csinálni a bajusszal, anélkül, hogy megerősödne? Sajnos örököltem, és nem szép látvány, lány létemre:( 15/L

2012. máj. 30. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
menj el kozmetikushoz, és hát ő megmondja mi a legjobb de vagy szőkíteni vagy gyantázni szokták, de ha szemöldökcsipesszel kiszeded akkor sem erősödik, csak az tényleg eléggé fájdalmas :S
2012. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus--> gyanta. 500 Ft és ez a legbiztosabb, és hidd el nem gáz, mert sokán járnak hozzá ilyenekkel. Vagy ha nem olyan sűrű szedheted szemöldökcsipesszel, néha azzal esek neki, de a gyantát ajánlom. A szőkítést viszont egyáltalán nem.
2012. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kozmetikus azt mondta, hogy a csipeszt alapból ellenzi, a gyantát és a szőkítést ajánlotta. De igen, érdemes ezt kozmetikussal megbeszélni! :)
2012. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hallod, mindenképp szedesd ki valahogy. :D Egyik lány az iskolánkban kiszőkítette és elég nevetségesen nézett ki vele. :DD
2012. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van, nem túl erős, de ha tükörbe nézek, mindig felfigyelek rá. Gyantáztatom, kb 3 hetente. :)
2012. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én legyantáztam itthon, de kipattogott :/ De sokkal jobb így, megért ennyit. Mindenesetre ha teheted menj kozmetikushoz, pár száz forintból megvan. És nem is kell sűrűn, én pl. most már a szemöldökömmel együtt szedem, ha látok néhány szálat, kitépem, már egyre kevésbé fáj :)
2012. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
3. válaszoló: Persze, én is ellenezném ha homemade megoldások miatt kevesebb lenne a fizetésem:D Hormonzavarom van, hetente kéne járnom kozmetikushoz a gyantára, és a bőröm is jobban bírja a csipeszt. Meg a pénztárcám is...:D Ezzel nem bátorítani akarok senkit, csak azért az se teljesen objektív nézőpont, én meg aztán úgy belejöttem a dologba az évek során, hogy olyan mindegy...:D
2012. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a 6. vagyok: mi a baj a csipesszel?
2012. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is gyanásztatom. Nekem bevált, egy pillanat és kész. Ráadásul nem is drága.
2012. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gyantázd le és utána kent be neogranormonal!
2012. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!