Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ebay-ről...

Mi a véleményetek az ebay-ről rendelt cuccokról? (ruha, cipő, ékszer, táska)

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
olcsók és jók :))
2012. jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam rendelni, számomra irtó bonyolult, és nem tudom kezelni. Pedig jó lenne, mert sok utánzat van, ami olcsó, és jó minőségű, plusz sok alapból olcsó dolog. Legalábbis a külföldi ebay-en.


Olvasok szépség blogokat, sokan vesznek egy dolláros dolgokat, pl gyűrű, vagy valami kozmetikum, aminek igyen van a postája. Van, hogy nagyon gagyi termékeket küldenek, vagy, hogy törve érkeznek az áruk...

2012. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pozitív tapasztalataim vannak. Nem minden gagyi (persze vannak azok is, de azokat egyszerűen ne rendeld meg). Még sosem fordult elő, hogy törve érkezett volna, amit rendeltem. Más hibák persze előfordultak már: nem azt kaptam, amit rendeltem, elveszett a csomag. Ilyenkor írtam az eladónak és kivétel nélkül mindegyikük visszafizette a pénzem.
2012. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!