Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit ért egy nő az alatt hogy...

Mit ért egy nő az alatt hogy azt látja 29 évesen olyan kisfiús arcom van?

Figyelt kérdés
Ez azért sz@rul esett.
2012. jún. 2. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fiatalabbnak nézel ki pl?akinek kisfiús az arca,az többnyire helyes/jóképű ne aggódj :)
2012. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyelj lefordítom: Szerinte, kisfiús az arcod. mit nem értesz?
2012. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
fiú::::sz.tem azt hogy irigy,,és megbántson!!!
2012. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
talán tetszel neki mr.skywalker :D
2012. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vannak nők, akiknek kifejezetten nem szimpatikusak a kisfiús arcú pasik, és vannak akik odáig vannak tőlük. (én az utóbbi közé tartozom :D)


Szerintem a hangnemből ki lehet venni, hogy az illetékes hölgy pozitívan, illetve negatívan jegyezte meg.

2012. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fiatalabbnak nézel ki, meg gondolom nem olyan markáns, karakteres az arcod, hanem inkább lágyabb vonásaid vannak. Ami nem baj, sok nőnek bejön, és örülj neki, ha fiatalabbnak látszol szerintem.
2012. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt jelenti, hogy szereti a nyers sárgarépát.
2012. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

Én 22 évese beiratkoztam egy középiskolába egy OKJ-s tanfolyamra és mindenki azt hitte hogy 9-es vagyok azaz 14-15 éves. Engem egyáltalán nem bántott.

2012. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én pont a kisfiús pofikat szeretem:)

16/L

2012. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 35 éves vagyok, egyszer feltettem ide a képemet a "szerinted hány éves vagyok" kérdéssel és 27 lett az átlag. Senki nem járt még a közelében sem a valódi életkoromnak, de volt aki 19-nek mondott. Picit se esett szarul, ellenkezőleg, örülök, hogy az életmódom és a genetikám jó és nem vagyok egy tipikus harmincas elhívott családapa.


Ráadásul kifejezetten szeretem a fiatal de érett nőket, tehát nekem még kifejezetten jól is jön, hogy jelentősen fiatalabbnak látszom mint amennyi vagyok.


Szóval szerintem ne parázz, inkább örülj neki.

2012. jún. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!