Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 170 cm magas 17 éves...

Tücsike17 kérdése:

Egy 170 cm magas 17 éves lánynál normális az 59 kiló?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
átlagos de NEKEM sok. én 169hez vagyok 54-55
2012. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát sok függ attól, hogy hogyan oszlik el. Én pl. 163cm vagyok és 58 kiló, de valahogy szerencsém van mert egyáltalán nem látszik pedig amúgy sztem sok.Mindig mondják, hogy jó az alakom.Szval ezt így nehéz megmondani...
2012. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sok. :)

Még akkor sem, ha pl. kicsik a melleid. Annyira rosszul meg biztos, hogy nem tud eloszlani rajtad, mert magas vagy! Max. van egy kis hasad, vagy egy picit vastagabb a combod..vagy csak egyszerűen csontosabb vagy :)

(Egyébként én 172 cm vagyok és 62 kg.)

2012. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
170cm-hez ilyen korban 58-62kg jó tartomány:D persze függ a csont súlyától,hogy oszlik el és még sok mindentől
2012. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sok, teljesen normális, nem csontváz, hanem átlagosan vékony.
2012. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ez így most jól esett nagyon:) Azt mondják,h nincs az alakommal semmi baj,csak én mégis így érzem.Egyébként a mellem teljesen átlagos,azzal nincs bajom.Köszönöm még 1-szer nektek
2012. jún. 4. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!