Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megvagytok magatokkal elégedve...

Megvagytok magatokkal elégedve? Mi az amin változtatnátok magatokon?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire meg. Amiken pedig változtatnék, azokon fogok is:)
2012. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amit szívesen megváltoztatnék, az az, hogy ahol egyszer kiszedtem a szőrt, ott többé ne nőjön vissza. Meg abban is benne lennék, hogy egy számmal nagyobb lábam legyen, mert 35-ös méretben mindig csak külföldön találok magamnak cipőt. Amúgy a kinézetemmel elégedett vagyok.
2012. jún. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Á én kb mindenen :D orr,száj,fogak,fülek(nem elálló,de óriási a cimpám...),toka,MELLEK,has,felkar...De végülis elfogadom magam.
2012. jún. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok. Nagyon nagy az orrom és ferdék a lábujjaim. Ezeken változtatnák mindenképpen.
2012. jún. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az orromon és a testalkatomon változtatnék, de amúgy elégedett vagyok.

21L

2012. jún. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem igazán:/

amin változtatnék:

-le akarok fogyni(de ezen rajta vagyok:D)

-szebb fogsort szeretnék,mert nincs pénzünk fogszabályzóra(nyáron arra fogok gyűjteni ha összejönne egy munka)

-kevésbé zsírosodjon a hajam

-tűnjenek el a mitesszereim

-legyenek erősek a körmeim(iszonyatosan gyöngék,egyszer kaptam haj-és körömnövesztő vitamint ami használt is,de erre sincs pénzünk és szintén nyáron szeretnék.....de előbb a fogszabit)


hirtelen ennyi ugrott be....:D

2012. jún. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
csak a magasságomon változtatnék, azt hiszem. minimum 165 centire :D
2012. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindennel elégedett vagyok, csak apróságok vannak amiken változtatnék, de amin lehet azon már rajta vagyok pár hónapja(ezek az kockás has,kiálló kerek fenék,olyan láb mint kendra wilkinsonnak)

Amin viszont sajnos nem tudok változtatni pedig megtenném az az hogy legyen "hosszabb" a felsőtestem.

20L

2012. jún. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szeretnék magasabb lenni, vékonyabb combokat, feszes feneket narancsbőr mentesen :) Azért elfogadim magam, de milyen jó is lenne, ha.. :D

21/L

2012. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én amondó vagyok, el kell fogadni magad, nincs más választás. Amúgy is, ha elfogadod magad, más is szebbnek fog látni, hidd el!

Én is sorolhatnám, hogy ferdék a lábujjaim, sőt, kicsit a kézujjaim is, kicsit elálló füleim vannak, rövid a felsőtestem stb., de NINCS TÖKÉLETES EMBER!

2012. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!