Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik torrent oldalról lehet...

Melyik torrent oldalról lehet letölteni dance aerobicot, hip-hop aerobikot, norbi, body jam-et?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
szia.írj egy emailt ,átküldöm neked.
2009. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne! Ha tud valaki valami infót.A kérdés írójától kérdezem,hogy sikerült-e szerezni?
2009. aug. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia.Hát nem nagyon.De a Nestlé fitnesst ha veszel abban van body jam,meg body combat,20 percesek és nagyon jók.
2009. aug. 29. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Azt tudtam,hogy vannak de nem egyforma mindegyik?Mármint tudom hogy van a táncos meg a labdás de csak 1 rész és kész.Vagy nem?
2009. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem egyforma.Az egyik body jam,a másik body combat,20 perces mind a kettő 1-2 perc külömbséggel.Ezekből nincs több rész.Dvd meg szerintem csak külföldön van.
2009. szept. 1. 11:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Értem és köszi :-)
2009. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szivesen.
2009. szept. 8. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!