Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 11 éves vagyok! Szerintem nem...

11 éves vagyok! Szerintem nem vagyok ronda lány! De csufolnak öltözködési stilusaim miatt! Ruháim vannak! Olyan tippek hogy mijen gatyához mien felsö illik! (nyári! ) A hajammal téll nincs gond de valami frizura tipp, akár kép is! Segitetek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 16:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%

rakj képet magadról az egyik ilyen csúfolni való ruhádról!


amúgy meg ha elmész vásárolni az eladók segítenek a megfelelő kombinációk kiválasztásában:) sok sikert!

2012. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Figyi ujj ruha nekem nem kell!De köccce kép háát [link]
2012. jún. 5. 16:43
 3/18 anonim ***** válasza:
már bocs a kérdésért de ez te vagy?
2012. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ha ez te vagy, akkor szerintem ez a felső elég előnytelen, lóg rajtad, még nincs meg hozzá az alakod. Meg ez a felső elég fura egy szoknyával.
2012. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

A hajadat mindig engedd ki, az a fiúknak bejön, nembaj, ha göndör, de ha rövid növeszd meg. Nyáron mindig rövidgatyát vegyél, de tényleg rövidet! Vagy olyan szoknyát, ami feszül rád. [link] ilyen mint ez., és mindenképp tűrd bele a felsőd. kivéve ha ing. JA ÉS NAGYON FONTOS: NEHOGY SZŐRÖS LEGYEN A LÁBAD! ha anyuci nemenedi, h szörteleníts fogj egy szemöldökcsipeszt, és szedd kiszálanként, vagy a zsebpénzedből borotvát vegyél. a színek:

lilához ne: piros sárga narancssárga zöld kék

piroshoz ne: élénkkék, lila, rózsaszín

emellett napozz sokat, hogy szép legyen a tested. ne akassz túl sok mindent magadra pl: sál+öv+mellény=A LEGUNDORÍTÓBB... fúúj... és ha barna a bőröd a világos színek nagyon jók állnak (kivéve világoskék, világoszöld... tehát inkább csak fehér és világos babarózsaszín). Ha hosszúnacit hordasz akkor csakis kizárólag csőnaci!! ne olyan színes, vagy ha színes, akkor szolídabb, lágyabb árnyalatok (világos színek) Ne hordj halálfejes cuccokat. Ha virágos, akkor ne olyan kislányos virág, hogy ilyen rajzolt 5 szirmos, hanem rózsa minta fekete háttérben [link] és ha túl színes a virág akkor pici mintás legyen. fontos, h nem vegyél kockásat virággal, csíkossal, kockával. Egyszerre csak egy minta legyen. és nem öltözködj a kíniból ,mert ott túl sok minden szokott lenni egy ruhán (pl. kristálykövek+csipke+kisvirág...)hordhatsz ilyen cuccokat is: [link] cipőnek ne bumszli sportcipőt vegyél nyáron ruhához(,de télen se hosszúnacihoz), hanem topánka, szandál(,de ne az a decatlonos), saru...ha majd jól öltözködsz, néha mond így a barátnőidnek, h húú láttam egy annyira jó cipőt(és mondd el milyet), meg ilyenek.. és fontos, h alakuljon ki a saját stílusod, ami később persze majd változhat, de nem vegél fel egy nap sportos rucit, másnp elegáns szoknyát... 14/L

2012. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
édesjóistenem. 11 éves kislány vagy! Baromira ráérsz még ezzel foglalkozni. Nem is értem, anyukád ezeket nem mondja???
2012. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon beképzeltnek, flegmának tűnsz kép alapján
2012. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
na küldj magadrol képek!
2012. jún. 5. 19:15
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Húúú de idegesítőek vagytok! Mindenkire feltétlenül rákell sütni hogy flegma és beképzeld. Ennek a kislánynak egyáltalán nincs se beképzeld se flegma feje! és még szép is, szép a bőre,az arca is! A ruháidat gondolom turkálóba veszitek azért nem passzolnak rád.
2012. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
szép vagy:) ne foglalkozz másokkal. olyan ruhát vegyél ami passzol rád!
2012. jún. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!