Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a megfelelőbb parfümhas...

Melyik a megfelelőbb parfümhasználat, ha ugyanazt az illatot használom (esetleg nap- vagy évszakonként mást), vagy ha van egy csomó parfümöm, és éppen amelyikhez kedvem van?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de nekem van egy csomó és hangulatomhoz illően választok. Vagy ha tudom, hogy elegáns eseményre megyek akkor nyilván elegánsabbat. De akkor is a hangulatom alapján végül is.


Én nem törődöm azzal, hogy ez most nyári vagy téli stb. illat amelyikhez kedvem van azt fújom magamra, különben boldogtalan vagyok :))

2009. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
en regebb nagyon ragaszkodtam 1 illathoz es szinte mindig azt hasznaltam. talalt hozzam, szerettem. de sajnos mindig ugy jartam h a kedvenc parfumomet vmiert nem gyartottak tobbet. ezt 2szer megjartam. akkor elegem lett es mivel kozben tobb parfumot is megvettem aminek tetszett az illata de nem volt idealis, elkezdtem hangulathoz es alkalomhoz illeszteni. ha csak 1et hasznalsz az az elonye h a korulotted levok megszokjak, veled tarsitjak barhol erzik (foleg pasik:) de 1 meregdraga parfumot az ember nem tud csak ugy minden nap fujni mert tul sokba kerulne igy az ilyenek barmilyen jok is maradnak a kulonlegesebb alkalmakra. na meg napkozben inkabb konnyu friss illat jo, estere mehet a fuszeresebb,erosebb. ugyh mind2 "modszer" mellett van plusz es minusz. szerintem ne hasznalj 20 felet egyszerre, de 5 pl belefer.
2009. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!