Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi sós vizet igyak, hogy...

Mennyi sós vizet igyak, hogy hányjak? Mennyi víz és mennyi só legyen? Mennyi idő után fogok hányni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz hányni? Ne csinálj butaságot!
2012. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Muszály, mert rengeteget ettem(falás roham) és baromira fáj a hasam és lelkifurdalásom van! Könyörgöm írjatok valami hasznosat!
2012. jún. 7. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
bulémiás vagy?? Ez nem játék,gondolom ez a kérdés is egyenlő egy segélykiáltással,beszélj a szüleiddel és keressetek fel egy orvost!
2012. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz hányni? Önértékelési problémáid vannak?
2012. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a hánytatás rossz és csak beteg leszek tőle, de nem csináltam még és nem fogom rendszeresen, de most szükségem van rá.
2012. jún. 7. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszeri alkalomról van szó, akkor ne csinálj semmit. Ennyitől még nem fogsz elhízni és a hasfájás is hamar elmúlik.
2012. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne legyen szükség rá, és írtó gyorsan keress fel egy pszchiátert, egy orvost, mert ez komoly betegség (sajnos benne voltam én is, de kijelenthetem, 100%-ig gyógyult vagyok!)
2012. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nehogy hánytasd magad!! Amúgy is hülyeség- de ez gondolom téged nem érdekel, de ez talán igen:A fogaidnak nagyon nem jó és elfognak fogyni, ha sokszor csinálod szinte semmi sem marad belőle. A múltkor láttam pár ilyen fotót. Hidd el nem akarsz olyat!
2012. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!