Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vérzik a köldököm a piercingtő...

Vérzik a köldököm a piercingtől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja csináltattam.Úgy 2 hétig nem is volt semmi.Utána kezdett váladékozni reggelre.Ma is mikor felkeltem a köldököm véres volt meg mintha genny is lett volna, szóval igy vegyesen. Most délután meg tiszta vér jött..de ezt is csak onnan tudom, hogy a fehér pólómon volt egy paca. Nem látom gyulladtnak mert nem piros meg meleg a bőröm és nem is fáj.

Betadinnal szoktam kenni.

Tudtok valami tanácsot adni? Vagy inkább írjak a piercingeseknek akik csinálták?

Előre is köszi! (=



2012. jún. 7. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a kamillás borogatást. Naponta többször töröld át párszor. Ha nincs javulás menj vissza a piercingesedhez és kérdezd meg,hogy mi lenne a helyes,ha kivennéd,vagy hátha ő tud valami okosat mondani. Cserélted azóta a piercingedet?
2012. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem cseréltem, mert azt mondta, hogy két hónapig nem szabad vele semmit se csinálni.
2012. jún. 7. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó,pont azért kérdeztem! :)
2012. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Betadine-val kezeld továbbra is, mozgasd meg, hogy beljebb is jusson belőle. Ha nagyon váladékozik, tegyél rá kis gézlapot, de legjobb, ha szabad levegőn van.
2012. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is vérzett és gennyezett, de egy idő után elmúlt:) azt hiszem a második hónap után:) minden nap fertőtlenítsd le, és várj:D
2012. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm mindenkinek! =)
2012. jún. 9. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!