Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogy viszonyultok a...

Fiúk ti hogy viszonyultok a push up melltartókhoz? Zavar titeket? Melyik fajtát szeretitek leginkább?

Figyelt kérdés
Ha az együttlétnél arra kerül a sor h a csaj leveazi a melltartót..akk azon latni h ha kisebb mint melltartoban..mi a véleményetek az ilyesmiről?

2012. jún. 7. 21:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ja és még vmi , leállithatnátok magatokat ezzel a "ez olyan mintha zoknival tömnénk ki a gatyánkat" , hát nem nem olyan én egy csajt sem ismerek aki azt nézi hogy gatyán kereszül mekkora a fasza egy csávónak -.-'...mert rohadtul nem ez számit , sőt sztem még elég hülyén is néz ki ha teljesen kidudorodik...

20L

2012. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"amugyis nagy,kerek és feszes a mellem szal nem lenne csalódás egy pasinak se ha lekerülne a melltartó ;)"


Neeeee, ez a feltételes mód annyira rosszul hangzik:S Vétek takargatni előlünk egy ilyen mellet:P

23F

2012. jún. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy kerek és feszes mellem van. Éppen ezért elégnek tartok egy merevítős melltartót. 85C-re minek párnázzak még 1 kilót???
2012. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Neked nem mind1 hogy ki mit vesz fel , de most komolyan ?:) azt még csak csak megértem ha a pasikat zavarja hogy a csajok kipárnázzák magukat és azt hiszik hogy nagy mellük van aztán ha lekerül akkor kiderül hogy az B-s méretet sem üti meg...de egy nőt mit zavar ha egy másik nő push up-ot hord ???már elmondtam de ha ennyire izgat akkor elmondom még egyszer: sokkal jobban érzem magam benne, feltolja a melleket és ezáltal iszonyat szép dekoltázst csinál amit sajnos egy sima merevítős melltartó nem tesz meg,az csak tartja...És mint mondtam , nem érzem úgy hogy becsapom a pasikat mivel alapból is nagyon szép a mellem max nem akkora mint melltartóban, de ezt sztem nem kell magyarázni a pasik nem GYP-sek és tudják hogy a mell alapból nem így áll(mármint nem ér össze középen és nyilván kisebb is egy kicsit).

Nekem sokkal jobban tetszik, ennyi. Nemtudom neked miért fáj ez, és senki nem mondta h neked ki "kéne" tömni, azt csinálsz amit akarsz senki nem kért meg rá.

20L

2012. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
(és én ugy gondolom hogy aki az én mellemre azt mondja hogy csalódott az bekaphatja és mehet tovább keressen egy szilikonbajnokot ;))
2012. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Húha itt valaki nagyon igazolni akarja magát. Én nem mondtam egy szóval sem h zavar h te azt hordasz csak leírtam h én nem. De te egyből a torkomnak ugrassz. Valami bibi csak van a fejedben már bocsi.

Mond már meg melyik szavamat vetted személyed elleni támadásnak?? Csak mert sztem semmi olyat nem írtam ami sérthetnéa pici lelki világodat. Ennyi erővel ha már leugattál, kérdezhetném h téged miért zavar h én nem hordom??

Szálj kicsit magadba és gondolkozz el azon hha valóban elégedett vagy a melled méretével, akkor miért ugrassz a torkomnak ok nélkül.

2012. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem az én fejemben van a baj , nem ugrottam a torkodnak, te kezdtél el pampogni hogy "minek párnázzam ki a 85C-s mellemet???" - Nos..épp ezt mondtam hogy SENKI nem kért meg rá hogy párnázd ki, és mivel feltetted a kérdést ebből következik hogy alapból nem nézed jó szemmel ha más meg kipárnázza az amugy nem kicsi mellét.És azt meg tényleg egyetlen egy szóval sem írtam hogy zavar hogy te nem hordasz push upot(nemtom miből következtettél erre) én csak elmagyaráztam hogy ÉN miért hordok , hamár ennyire nem értetted. Ha meg költői kérdés volt akkor legközelebb írd oda és nm válaszolok rá...
2012. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Látom csak nem fogod fel. Igen ez egy költői kérdés volt. Nem gondoltam h oda kéne ezt írnom mert akinek nem inge..... De te minden különösebb ok nélkül magadra vetted. Hát egészségedre. Mérgelődj csak feleslegesen.

Ez meg: "Ennyi erővel ha már leugattál, kérdezhetném h téged miért zavar h én nem hordom??"

Mondatértelmezés drágám. KÉRDEZHETNÉM. De én nem te vagyok és nem fogok más torkának ugrani csak mert nem ugyan úgy gondolkozunk.

Kicsit gondolkozz el magadon drága mert nem normális h egy ilyen hülyeségen, egy idegen emberrel nekiállsz vitatkozni.

2012. jún. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
csajbunyó :DD
2012. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az:D Nyugi csajok, nem olyan téma ez, amin veszekedni kéne:)
2012. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!