Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért gondolják az emberez...

Miért gondolják az emberez azt, hogy egy 44éves nő nem lehet csinos, divatos, szexi? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sokan azt hiszik,hogy az már öreg.Ti is így gondoljátok?
2012. jún. 8. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Láttam én már csinos, szexi 50 évest is, de vannak, akik elhanyagolják magukat, leharcoltak, és semmi kívánatos nincs bennük.


26F

2012. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
dehogy öreg ! mégis azt gondolom szexi csak akkor lesz ha a korának megfelelően öltözik, akármilyen jó is az alakja. túl rövid szoknya, túl kivágott felső túl harsány smink szerintem inkább nevetséges mint szexi ebben a korban.
2012. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi válaszotokat.Én is úgy gondoltam,hogy a korának megfelelően.Volt már rá példa hogy azt mondták, jól néz ki de ez nem neked való.Na és kik mondják ?Hát a NŐK.
2012. jún. 8. 17:15
 4/11 anonim ***** válasza:

miert ne lehetne..?


soot..


en talalkoztam mar 50 evessel is aki..szexibb kivanatosabb volt mint en.. :)

(nem volt bena alpari eroltett,, stb.. egyszeruen a kisugarzasa,,)


vagyok 26 :)


szoval nem

nem oreg,,


csak hidratalt.. vagy hogy mondjam..


simannn siman lehet!

2012. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem öreg.

Szerintem nyugodtan lehet.

2012. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mert 44 évesen már valszeg szült egy nő => szülés után minden nő elhanyagolja magát => egy 44 éves nő nem lehet divatos.


sajnos.

2012. jún. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Brobálok fiatal,csinos egyszerü lenni.Sokszor ugy érzem hogy öreg vagyok.Nem öltözöm kihivoan,csak egyszerüen.Nagyon jol esik ha megdicsérnek.Jo érzés.
2012. jún. 9. 10:16
 8/11 anonim ***** válasza:

legyél büszke magadra :)

44 évesen csak az öreg, aki öreges :) gondolj bele, még csak a fele életednél tartasz

2012. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Látnátok apám 50 éves barátnőjét, megirigyelné sok 20 éves is, annyira ízlésesen öltözik, szép a haja, az alakja, mindene. A korának megfelelően öltözik, de itt ne a csúnya ruhákat képzeljétek el.
2012. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat.
2012. jún. 10. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!