Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » én nagyon szeretnék nyelvpierc...

én nagyon szeretnék nyelvpiercinget, csak nem tudom mennyire fáj?! Mivel öblögettétek? Mennyi idő volt még begyógyult? 17 éves lány

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia,én 2hónapja csinálttam. egyáltalán nem fájt mivel érzéstelenítette,de komolyan hidd el nem lesz semmi para... énis nagyon izgultam de nem kell ettöl tartani. miután betette az ékszert kicsit furcsa volt,meg kellett szokni de teljesen normálisan beszéltem.(sőt már aznap rágóztam is ! :D) aztán másnapra kicsit bedagadt (de nem olyan hűű de nagyon) és akkor kcisit pöszébb lett a beszédem és nehezemre esett beszélni,de már aznap ettem minden rendes kaját :D szoval én lehet hogy a szerencsésebbek közé tartozom.

ja és én minden étkezés után phlogosollal öblögettem,azt nemtudom hogy mennyibe kerül,de patikában tuti lehet kapni már vény nélkül is.

sok sikert hajráááá :)

2009. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2009. júl. 2. 23:57
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem 9 éve van a nyelvemben. Spray-vel érzéstelenítik, csak egy erősebb nyomást érzel. Egy ollószerű fogóval kihúzzák a nyelved, és pillanatok alatt átbökik. Az első ékszer nagyon nagy lesz, hogy legyen helye a nyelvednek dagadni, de miután leapadt kérésedre kicserélik kisebbre, amiért elvileg már nem kell külön fizetni. Én is pösze voltam pár napig, és csak joghurtokat ettem, de azt hiszem ez max. 1-2 hét volt. Volt pár műtétem azóta, amikor ki kellett vennem, és nélküle volt furcsa, akkor tűnt pöszének a beszédem. Nekem igazából semleges, már fel sem tűnik hogy van, és persze nem mutogatom meg kocogtatom a fogamhoz mint a kis suttyók, mert enyhén szólva tönkreb...sza a fogzománcot
2009. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én is phlogosollal öblögettem, nem hiszem hogy egy 1000esnél több
2009. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
előttem mindent leírtak szinte, nekem 5 éve van. anyira emlékszem, hogy miután megcsináltattam, rámjött a szuperpara, mert figyegett valami elhalt darab a lyuk mellett, és annyira megijedtem, hogy toporzékoltam, majd visszamentem, és mondták, hogy normális. én corsodyllal öblítettem. nem volt azóta semmi gáz vele. egy kórházi műtét miatt 4 napra ki kellett vennem, és akadálytalanul vissza tudtam tenni. mindent megtnaulhatsz vele, a beszédet, a kaját, a csávókkal is mindent, ha esetleg még ez foglalkoztatna :) én azóta fokozottan figyelek a nyelvem tisztaságára, az ékszer tisztántartására, mert könnyen "lepedékes2 lehet. mindenképp megbízható emberrel csináltasd meg.
2009. júl. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2009. júl. 3. 02:08
 7/12 anonim válasza:
22%
Miért akarsz ilyet?/nyelv pilsing/.Szerintem egy nagy marhaság!De jol van te tudod ,mindenki azt csinálja és úgy ahogy jól érzi magát.Szerintem nem kellene ,mert miért akarsz szenvedni ha éppen nem muszály!Szenvedhetsz akkor ha épp kell és nem a te akaratodbol !Én ezen a véleményen vagyok .Lehet hogy elítélsz ,de gondolkozzál el rajta.
2009. júl. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Le lehet pontozni, nekem sem tetszik a nyelvpiercing, nagy és káros divatnak tartom. És úgy ámblokk minden piercinget. Annyira hivalkodó! Egyedül a fülben tetszik a több fülbevaló. Miért kínozzátok magatokat hogy fém legyen a testetekben? Annyira nagy divat lett hogy manapság már az a feltűnő akinek nincs semmi idegen a testében. Ismerek nem egy olyan fiút, lányt, akinek van orrpiercinge, szemöldök-, ajakpiercinge, holott olyan csúnya, mitteszeres, pattanásos, kezeletlen az arcbőre hogy undorító rájuk nézni! Ezzel akarják kielemni vagy én nem is tudom...

Aztán majd teszik fel itt a millió kérdést naponta hogy begyulladt, mivel kezeljem, ki kell-e venni, mi a teendő. Nem hogy a tanulással tőrődnének ennyit...

Ja és nem vagyok begyepesedett, csak ésszerűen szabadon gondolkodom. 19L

2009. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

ha nem tetszik ne csináltass!

de ne fikázd le!

biztos vmi holt csúnya nyomorék vagy és csak irigy vagy.

2009. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen nagyon csúnya és ráadásul kövér is vagyok:)

Utolsónak:P

2009. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!