Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kozmetikai tetoválást (nem...

Kozmetikai tetoválást (nem smink) hol lehet csináltatni?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy ez lejön az évek alatt nem örökre szól mint az igazi tetoválások. Megcsináltatnám először ezt. Van valakinek? Tapasztalatok? Tudtok valahol jót esetleg?
2012. jún. 11. 09:30
 1/3 anonim válasza:
Kozmetikusnál lehet csináltatni! nővérem mindig oda jár, és ott tetoválják a száját, szemhéját, és ott festik a szemöldökét is!!
2012. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A 1. vagyok. még annyit hozzátennék, hogy (nemtudom te hová szeretnél tetoválást), de mindegyik egy picit fáj, föleg a szemhéjnál, de ha jó kozmetikust válsztol akkor szép munkát végez. Nővéremnek nagyon szépen megcsinálja mindig
2012. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is akartam ilyet, de megkérdeztem több hozzáértőt, és ez bizony nem mindig kopik ki teljesen, de foltosan fakul, tiszta olyan lesz, mint valami börtöntetkó... Végül megcsináltattam "rendesen".
2012. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!