Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy normális műköröm mennyi...

Egy normális műköröm mennyi ideig van fenn?

Figyelt kérdés
úgy értem,hogy általában mennyi idő után kell leszedni és csúnya lesz a köröm miután leszedték és nem raknak rá másikat??
2012. jún. 12. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
hat egy idő utan lenő,2 het utan már látszik h elüt,de függ mennyire gyorsan nő a körmöd
2012. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mendus ***** válasza:
Kb. 2 hét mire nekem látszani szokott, hogy kezd lenőni. Nekem amúgy gyorsan nő a körmöm. De 4 hét után szokott nagyon fellevegősödni csak :) és akkortájt megyek vissza újat készíttetni.
2012. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jó a körmöd, tehát erős, akkor akár 6 hétig is fent van levegősödés nélkül. Ha nem annyira erős, akkor 4-5 hét. Néha lehet levegő is már ilyenkor. Ha gyorsan nő, 4 hétig akkor is fent kell maradjon.

Az átlag a 4-5 hét amúgy.

A körmöd akkor lesz csúnya és szétreszelt utána, ha a körmös nem ért hozzá. Ha ért, akkor senkinek fel sem fog tűnni, hogy valaha volt műkörmöd.

2012. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!