Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a gyűrűmmel?

Mit csináljak a gyűrűmmel?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy gyűrűt a zaciba és lötyögött az ujjamon.Elvittem ékszerészhez hogy szűkítsen rajta. Szerinte elég volt 1 számmal kisebb.Most ha rázom a kezem le esik róla. Nekem nincs bütyköm ami meg tartaná,hogy le essen.

Most nem tudom mit csinálja,.mert nem tesz jót a gyűrűnek ,ha folyton el vágják és ki vesznek belőle.

Ez egy elégé széles gyűrű és azt mondta az ékszerész,hogy majd úgyis meg dagad az ujjam és akkor jó lesz.de a másik gyűrűijeim nem esnek le ha meg rázom a kezem. Persze nem rázogatni akarom,csak hát nem lenne szabad csak úgy le esnie.

1 szám = 1mm jelent

Félek ha még egy mm-ert kivesz akkor meg már szűk lesz és fél számot nem tud ki venni,mert azt kértem másfél számmal legyen kisebb és így lett belőle csak 1 számmal kisebb.


képen látni ,hogy vastag és milyen az ujjam is.


[link]



2012. jún. 12. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Vidd vissza és reklamálj, hogy nem jó.

Feltéve, hogy ha ők ajánlották az egy mérettel kisebbet de te többet mondtál... Mert akkor ők cseszték el már az alajén, mikor azt gondolták, hogy jó lesz...

2012. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ki kértem a véleményét az ékszerésznek,hisz ő jobban ért hozzá.DE azt magyarázta,hogy másfél méretettel nem tud kisebbet csinálni,mert nincs fél méret,,pedig van.Meg kérdeztem telefonon egy másik ékszerészt.Ez a szűkítés 3000 Ft-ba került most megint 3000 akkor már amit nyertem,hogy használt ékszert vettem már el is veszett.
2012. jún. 12. 19:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!