Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék 2 hónap...

Fogyni szeretnék 2 hónap alatt legalább 20 kilót. Lehetséges ez valahogy étrendkiegészítők meg ilyen szarok nélkül? És ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
170 cm magas fiú vagyok 80 kilós igen, nagy vagyok de szeretnék fogyni de nem tudom hol kezdjem :/
2012. jún. 12. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Vidd futni mindennap 2órát a kutyát vagy biciglizz nagyon sokat. Reggel gyümölcs/zöldség turmix és este is max azt. 2,5 liter folyadék naponta, mindenképp cukormentes.

Nagyon kemény s nagyon megterhelő az egész ilyen idő alatt de elhivatottság illetve napi több órás sport, annyi vitamindús gyümölcs amennyit csak bírsz.

Lehet hús de minnél kevesebb zsírral pl grillezett hús.

A sok fűszer illetve só folyadék visszatartó ereje van azt került, mérsékelrt amennyire tudod.

Kenyér,tészta, nuku.

Ellenben edzőterem, foci, úszás

Mindent bele! :)

2012. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, ne most akarj hirtelen lefogyni, mert Te húzod a rövidebbet.

Egy jó 15 kiló felesleged van, ezt körülbelül 3-4 hónap alatt érdemes leadni (sőt, hivatalosan a havi 2 kiló a javasolt)

Kezdj el mozogni, mellőzni a cukros, zsíros ételeket, térj át teljes kiőrlésű péksüteményekre, egyél sok zöldséget, igyál sok vizet, és mozogj mindennap, fuss, biciklizz!

Egy napi 5-6x kis adagokat.

2012. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menj el dolgozni.
2012. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!