Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincs kedved megnézni a...

Nincs kedved megnézni a blogom (véleményekre vagyok kíváncsi)? Divattal, sminkeléssel foglalkozik, de még kezdő vagyok.

Figyelt kérdés

www.fashion-inspiring.blogspot.com


Még most kezdtem, de unalmas, hogy kb. csak egy ember jár fel a lapra, rajtam kívül. Tulajdonképpen népszerűsíteni szeretném a blogom. Ezt hogy oldhatnám meg? Nem gyk-n szeretném. :) És bocsi a reklámért!



2012. jún. 14. 17:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
hát ez tök haszontalan blog. millió ilyen van már
2012. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rossz a oldal. De valamivel feldobhatnád, valami extrát mutathatnál ami nincs meg minden 2. divatblogon. Kicsit színesebb is lehetne az oldalad.

Talán keress meg más divatblogokat és tedd ki az oldaluk címét a te oldaladra és akkor ő is megcsinálja. Bocs nem tudom a pontos nevét ennek, de valami ilyesmit szoktak csinálni... :)

2012. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
szerintem a cserére gondolsz :D
2012. jún. 14. 18:26
 4/27 A kérdező kommentje:
és köszi.
2012. jún. 14. 18:27
 5/27 anonim ***** válasza:
Szia. Tudom, hogy még fiatal vagy (14?), de annyi tanácsom lenne, hogy nem kéne ennyi noname cuccot használni, mert elég komoly bajokat tud okozni a bőrrel. Jó, nem most rögtön, de 5-10 év múlva igen, akkor meg már késő bánat, lehet szidni magad. Jó, nem azt mondom, hogy rögtön MAC meg stb, de pl egy essence vagy catrice már jó minőségnek számít, árban sem húzósak.
2012. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy nálunk nincs catrice, essence :) de mikor megyünk olyan helyre, akkor szoktam venni essence dolgokat pl., vagy van egy csomó avon meg oriflame is :)

a noname ajakápoló meg tök jó :) tényleg. a moda pedig nagyon pigmentált, és nem is használok sokszor sminket. de igazad van egyébként, csak hát errefelé nem kapató normális termék. én pl. meg vagyok elégedve a baolishi szemhéjpúderemmel, de az essence dolgokkal is szintúgy

2012. jún. 14. 21:32
 7/27 anonim ***** válasza:
Jaa, értem, oké! :)
2012. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
a CCUCK Conmpact Refill (most akadékoskodónak tűnhetek, pedig nem vagyok az :D) pedig itthon nem ismert márka, de külföldön eléggé. :) Tehát itthon noname.
2012. jún. 14. 21:38
 9/27 A kérdező kommentje:
egyébként szerinted kezdőként okés a blogom? :)
2012. jún. 14. 21:42
 10/27 anonim ***** válasza:
hát...uncsi...semmi extra nincs benne...nem fogott meg:/
2012. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!