Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 15. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint miről?Tetszenek-e a képek?Vagy arról mit gondolok hogy levetkőzött?
2012. jún. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

bocsánat

szóval arról, hogy eddig mindenki azt hitte, hogy ő más erre ős is itt tart... meg, hogy 18 éves és már ezt csinálja

szerintem elég szép ahhoz, hogy nem kéne levetkőznie

vagy már unalmas a közönségnek és így akarják megtartani népszerűségét?

2012. jún. 15. 00:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki ez, de aki nem tud az eszével érvényesülni/meggazdagodni, annak marad a pucérkodás, aztán Dubai. Miért lóg egy bűzrúd a szájában?
2012. jún. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eddig is hánytam attól, mennyire túl van sztárolva ez a kis szutyok palvin barbara...

Ezek a képek mit sem változtatnak a véleményemen.

(Bár a felhajtás a cikkben most is nagyobb, mint valóságban a képek tartalma... Mintha life.hu-t olvasnék xD)

2012. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a life.hu tényleg nagyon szar :D
2012. jún. 15. 12:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki Ő, nem is olvastam utána, de szerintem ami látszik belőle az szép, az arca sem csúnya és én úgy vettem észre, hogy ez figyelemfelkeltés és általánosságban a legtöbb "sztár" eljut idáig.
2012. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Én az egész modellkedést gáznak tartom úgy ahogy van.Nem tudom megérteni miért sztárolják őket ennyire.A testükből élnek,akárcsak a k*rvák.

Ezek a képek ízlésesek,szépek.Nincs olyan modell,aki ne vetkőzne,bizonyos összegért.

2012. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!