Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudom kisebbiteni a...

Hogy tudom kisebbiteni a melleimet?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és már túl nagyok a melleim, sokszor már ugy látom hogy lógnak is:S Nagyon sokat sportolok,táncra is járok és a melleim miatt sok olyan gyakorlatot végzek ami mellre van. Az egész alakommal megvagyok elégedve kivéve a melleimet. Nagyon vékony vagyok és ezért nem tetszik hogy a testemhez képest a melleim túl nagyok..Mivel tudnám kisebbiteni?(csak értelmes válaszolókat)
2012. jún. 15. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Kis mellűként mondom, hogy becsüld meg. Ma is elrohantam sírni(titokban) amikor megláttam egy D-s mellű nagyon vékony évfolyamtársnőmet.

Én meg itt szenvedek 45 kilósan 76cm-es mellbőséggel. Undorító, gyűlölöm.

Hatalmas előnnyel indulsz a fiúknál, főleg, hogy igazi. Hidd el, szörnyen sajnálom a barátomat(féléves kapcsolat) hogy kifogott egy kismellű lányt. Komolyan. Néha próbálom azzal nyugtatni magam, hogy ja, legalább jó a fenekem. De istenem, még sosem láttam rossz fenekű fiatal lányt..

Szóval becsüld meg, és pont. Csak úgy tudnád kisebbíteni, ha fogynál, de már írtad, hogy nagyon vékony vagy. Nem tudsz mit tenni:/

2012. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hát ez vicces. valaki nagyobbítani szeretné valaki meg kissebbíteni.szóval egyik sem jó.én például örülnék ha nagyobb lenne.de a fiúk általában a nagyobb mellűekre buknak szóval ne keseredj el.ha nem is minden fiúnak ez jön be de akinek tetszik azok között ott lesz az igazi :)
2012. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
164cm és 44 kg vagyok...:/ mondom hogy nagyon vékony vagyok és a melleim nagyon nagyook..
2012. jún. 15. 12:52
 4/7 anonim válasza:
na akkor sok a közös bennünk kivéve a mellünk.én is pont 164 cm vagyok de én meg csak 41 kg.nagyon vékony vagyok és még annyi mellem sincs amennyi kellene :/
2012. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod sehogy, kivéve, ha kés alá fekszel, ami hülyeség. Vannak Triumph és Felina melltartók, amik optikailag kisebbnek mutatják/kissé összenyomják a cicit. És figyelj oda, hogy sportolásnál extraerős sportmelltartóban legyél, mert az ugrálástól meglazulnak benne a tartószalagok, ettől lesz lógós.
2012. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az előző commentelő vagyok :) viszont én csak 13 vagyok szóval van időm hogy megnőjön
2012. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mutatsz képet?Nem kell a tiedről hanem google. csak kiváncsi vagyok hogy milyen vékony vagy és hozzá mekkora a melled. Egyébként lány vagyok.

Én megértelek hogy zavar mivel a nagy mell csak akkor szép ha nem lóg, bár neked nemhiszem hogy lógnak..egyébként ha kondizni jársz és diétázol akkor fogsz fogyni a melledről!Én nekem 75C a mellem szóval pont jó, de mikor elkeztem edzésekre járni (aerobik) és mellette súlyzós gyakorlatokat végeztem akkor egy kisebb fajta B lett a mellem :/... ugyhogy inkább felhagytam az ugribugrival és azóta visszajött a mellem.

20L

2012. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!