Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » ! 13 éves vagyok és sajnos...

! 13 éves vagyok és sajnos későnérő tipus vagyok ezért a fiúk mindig csúfolnak. Legfőképpen a melleimmel. Szerintetek foglalkozzak ezzel vagy mit tudné tenni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sz*rd le magasról...
2012. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz az ilyenekkel... hagy őket figyelmen kívül, ha nem látják rajtad, hogy idegesít a dolog akkor abba fogják hagyni, őket az élteti ha látják, hogy rosszul esik neked. Később meg majd ott fognak ácsingózni, hogy járjál velük ;)
2012. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát azok a fiúk akik mondják azok közül egyik sem jön be,de ha ezeket a beszólásokat mindig megkapom akkor sajnos nem tudok elsiklani felette.az a jó hogy én átmegyek egy másik suliba és tisztalappalindítok és remélem nem ilyen fiúk lesznek.nagyon köszönöm a segítséget
2012. jún. 15. 12:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Engem is mindig piszkáltak, met mindig vékony voltam, mellem se volt nagy (szinte nem volt), most se túl nagy. De ez miatt komplexusos lettem, jobb lett volna, ha nem veszem ezeket magamra. Találj ki vmi frappáns szöveget, amivel finomat visszavághatsz, de úgy, hogy ők érezzék kínosan magukat, akkor tuti nem piszkálnak téged többet. Sajnos ilyen korban a fiúk elég dedósak, 17-18 évesen ezt kinövik, akkor már nem fognak csúfolódni
2012. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit kezdeni. Vagy ésszel, okosan visszaszólsz vagy csak elsiklasz felette, elfogadod.
2012. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen valószínű hogy ez lenne a legjobb megoldás csak tudod abban a helyzetben amikor a fájópontodon taposnak valahogy nem tudok visszavágni. pedig általában tudok rögtönözni meg visszavágni.köszönöm a tanácsokat
2012. jún. 15. 12:54
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem még el se kezdett fejlődni, pedig már 14 éves vagyok. ne foglalkozz velük:)
2012. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Már nem olyan friss a kérdés de azért gondoltam írok! :) Persze, hogy ne foglalkozz ezzel!!!! Nekem most sincsenek túl nagy melleim, de mikor annyi idős voltam mint te engem is csúfoltak a suliban( mondjuk én púfok voltam) És láss csodát 19 éves vagyok és modellkedek. Tehát sokat fogsz még változni! Fel a fejjel! Minden lány szép :)
2012. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló.minden nap megnézem hogy van e új comment és most érdemes volt. én is szeretnék modellkedni mert az alkatom is ilyen magas vékony.és köszönöm a tanácsot
2012. júl. 11. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!