Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti szoktátok irigykedv...

Lányok, ti szoktátok irigykedve nézegetni a facebookon más lányok képeit?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
igen:S
2012. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen
2012. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát...arra nem nagyo szoktam irigykedni hogy ki hogy néz ki..hanem arra ha pl kiirja hogy hova megy nyaralni meg ilyenek.
2012. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem, mert nincs

miért nem csináltok ti is magatokról jó képeket? csak egy kicsit kreatívnak kell lenni

2012. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én nem vagyok fotogén, de akire irigykedem, ő az és szép is, nagyon. Tudja mi áll jól neki a stílusában. A jó nyaralásokról nem is beszélve..:) De én nem rossz indulatúan irigykedem:)(1. voltam)
2012. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen
2012. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én nem igazán szoktam....nagyon ritkán szoktam más lányok képét nézegetni és még ritkább hogy azért,mert irigykedek....én is max arra,hogy jó helyen nyaralnak....a vékonyságra,alakra,arcra nem,mert most egy ideje teszek már érte,hogy közelítsek ehhez,ezt csinálni kell,nem irigykedni...de a nyaralások....arra igen...persze nem úgy,hogy jajj mit képzel,hogy kimegy ide vagy oda,hanem úgy,hogy ő ki tud menni,én nem...
2012. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Általában inkább az anyagi részére....
2012. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen..és olyan rondának érzem magam..:DD
2012. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!