Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért van az hogy depressziós...

Mért van az hogy depressziós leszek ha meglátok magamról egy fényképet?

Figyelt kérdés
Az életben vannak akik szépnek tartanak, a tükörben magam (tudom hogy fényfüggő is a dolog) de csomószor én is szépnek látom magam. De egy fényképen egy értelmezhetetlen fejű amorf szörnynek tűnök és felvételnél is. Tokám van, nem szimmetrikus a fejem és nagynak látom az orrom és csak úgy ahogy van nem szép az egész. Ezt beképzelem magamnak, vagy lehet valaki ennyire nem fotogén, vagy amikor szépnek látom magam azt képzelem be, (mert élőben semelyiket nem érzem jellemzőnek a fentiek közül)? Van más is ezzel így?
2012. jún. 16. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
nem nindenki fotogén. biztos nem vagy amorf szörny, csak nem áll jól, ha fényképeznek. fényképen én is idétlenül nézek ki
2012. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
úristen ugyan ezen gondolkozok két órája csak nekem orrom helyett karikás szemem bánt és tokám :D
2012. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van aki nem fotogén. A fotók nagy részén én is tök hülyén nézek ki... Ez van. Ez jutott. :D
2012. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!