Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rockabilly lányok hogy öltözne...

Rockabilly lányok hogy öltöznek hétköznapokban?

Figyelt kérdés

milyen egyszerü de csinos ruhákat hordanak?testhez feszülö ruhákat hordanak? . nadrágokba járnak? mert találtam ilyen képeket roluk :

[link]



[link]


[link]


[link]



[link]


[link]



[link]

felvesznek ilyen nadrágokat?

ha igen akkor hordanak fekete alapon pöttyös nadrágot?

nyárra hosszu dereku nadrágokat viselnek mint amit az utolso képen linkeltem.milyen cipöket hordanak? föleg télen mit vesznek föl?milyen kabátokat hordanak és milyen hajakat viselnek? tudtok képet is linkelni hajakrol olyat ami szexy de egyszerü. szerintetek hogy néz ki ez a stilus? tetszik nektek? [link]


[link]


köszi elöre is a válaszokat



2012. jún. 17. 17:24
 1/3 anonim válasza:
ezek mind szuperek! Igen, ezekből mindegyiket hordják, de nem kell annyira "odafigyelni" mindenre. Vegyél pár ilyen alapdarabot (magasított derekú nadrág, ceruzaszoknya, pöttyös cuccok), és utána tök tuti szerkókat tudsz kreálni. Majd csak úgy magától fog jönni az egész, adja magát. Nálam 1 évig "tombolt" ez a pin-up/rockabilly láz, de most már azt hiszem, hogy kiszerettem belőle, amit egy kicsit bánok, mert még mindig imádom belül ezt a stílust:( Egyébként hány éves vagy?
2012. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok. mindig vonzottam ehhez a stilushoz :) zenékben is 40 -50-60 s zenéit hallgatom . egyszerüen belebolondultam ezekbe az idökbe
2012. jún. 17. 20:31
 3/3 A kérdező kommentje:
elfelejtettem megkérdezni. milyen cipöt hordtál télen?és kabátot
2012. jún. 17. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!