Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lett hajszálrepedéses a...

Miért lett hajszálrepedéses a gél lakk a körmömön?

Figyelt kérdés
A tartósságával nincs baj, mert már 2 hete csináltattam és nem pattogott le, viszont már pár nap múlva hajszálrepedéses lett. Az géllakkal lehetett baj, a körmössel, vagy esetleg az én körmöm nem alkalmas ehhez a fajta technikához?
2012. jún. 18. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
mivel nem tudjuk hogy készült, milyen anyagokkal pontosan, milyen állagú a körmöd, és ki a körmös, ezért nem lehet tudni, hogy mitől repedt meg.
2012. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezek csak az általam vélt lehetőségek, de mivel nem értek hozzá lehet, hogy ezek közül nem is mindegyik okozhatja vagy van vmi más, ami pont ezt váltja ki. Erre lennék kíváncsi.
2012. jún. 20. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor tört meg, amikor meghajlott a körmöm. Nekem vékony zselé réteg volt alá húzva. A körmöm meghajlott és a fedő színtelen lakk berepedt. Nekem volt akrillal minta is festve és 1 kő is volt. Csak az így díszített körmöm repedt. A minta és kő nélküli nem repedt.
2012. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!