Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vannak úgy oda a hosszú...

Miért vannak úgy oda a hosszú vékony lábakért/combokért?

Figyelt kérdés

Szerintem egy izmosabb, formásabb kevésbé hosszú ezerszer szebb mit egy hosszú vékony...

[link]

[link]



[link]

[link]



2012. jún. 18. 11:11
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

És most ne kezdjétek írni a sablon szöveget hogy "kinek mi, mindenkinek más tetszik, a szépség szubjektiv, nem kell h mindenkinek az tetszen mint neked..."..


Csak magyarázzátok légyszi el hogy kinek mi tetszik az hossző vékony lábakban...mi a szép bennük?

2012. jún. 18. 11:14
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Kinek a pap, kinek a papné! Miért zavar téged, hogy a másik mit szeret? Nem egyformák az emberek! Neked nem tetszik a hosszú comb, nekem igen. Ennyi. Ezért felesleges volt kérdést kiírni.
2012. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Ezzel nem segítesz...! Mondtam h nem kell a sablonduma, és írtam is hogy komolyan érdekel hogy kinek miért tetszenek a hosszú és vékony lábak!


Tessék én is leírom hogy szerintem miért szebb egy rövidebb izmosabb. Azért mert egyrészt van mit fogni rajta, jobb belemarkolni stb, egészségesebbnek néz ki és szerintem esztétikusabb az ha formás mint az hogy olyan mit egy hosszú tészta , nincs benne semmi görbület hogy úgy mondjam, és még azért is mert becsülendő hogy a gazdája dolgozott a szép vádlikért, combokért, nem csak megkapta őket a genetikától.

Hát ezért:)


20L

2012. jún. 18. 11:20
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Az bennük a szép, hogy hosszúak és vékonyak :)
2012. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem kell rögtön nekem esni...Nem azt mondtam hogy zavar, szerintem olvasd el még egyszer a kérdést, ha elsőre nem sikerült felfogni.A MIÉRTjére vagyok kiváncsi.Egyáltalán nem zavar.
2012. jún. 18. 11:21
 6/26 A kérdező kommentje:
Ja és inkább pasik válaszoljanak , mert a csajok nyilván azt fogják mondani hogy szebb amilyen nekik is van.
2012. jún. 18. 11:22
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
A férfiak a hosszú combokért vannak odáig, ami nem feltétlen vékony. És azért, mert annál nőiesebb nincs! Lehet izmos is, vékony is, husis (nem dagi) is, de hosszú legyen! A tupszli lábak csúnyák. Egy izmos, kevésbé hosszú pedig egyenesen férfias! 25F
2012. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Amit linkelte másodszorra az férfias és tömszli?
2012. jún. 18. 11:27
 9/26 anonim válasza:
79%

Vannak olyan olyan magyarázatok, hogy a hosszúság termékenységet szimbolizál, illetve összeköti a földet a nő fenekével, így a férfi lassan, "kivérzősen" tudja megvizslatni az elanyt, izgalmassá téve a dolgot. De ezt a kozmóban olvastam, szerintem egyszerűen gyönyörű, kecses, lélegzetelállító, az olyan ruhák, amik a tömzsin nem, a hosszún irigylésreméltóan mutatnak.Meg hát gondolj bele, egy kevésbé hosszú láb sokkal hétköznapibb, nem az átlagost szokták feltétlenül szépnek tartani.


Szóval ne haragudj meg, ha azt mondom, hogy szerintem te itt csak megerősítést szeretnél nyerni az önbizalmad érdekében.:)

2012. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nem haragszom meg, az önbizalmamma minden rendben van, nekem izmos lábam van mert gyúrok, rá de nem teljesen szálkás. Nem hosszú mivel össz vissz 165 centi vagyok.

De azt nem értem hogy akkor a pasik miért nem a modellekre( [link] buknak inkább ? Akkor miért az ilyen nőkre mondják hogy bombázó?:)

[link]

[link]

[link]


És most persze...kinek mi, és nem mindenki rájuk mondja hogy a legjobb és bombázó...Viszont valljuk be: a többség igen.

2012. jún. 18. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!