Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez szerintetek ciki? Mit tegyek?

Ez szerintetek ciki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Osztály táborban egy szobában aludtunk a többi lánnyal . Zavarban voltam mert nekem alul szőrös meg a mellem is nagy (nem hordok melltartót)

és láttam hogy nekik nem szőrös és a mellük is 0.

Szöval a WCben öltöztem mindig... Ciki ez 12 évesen?Mit tegyek hogy ne legyen ciki?


Értelmes válaszokat kérek;))

Kö$zi


2012. jún. 18. 19:52
 1/7 anonim válasza:
nem tudom,mi 12 évesen már adtunk magunkra...még ha nem is melltartót,de a toppot a poló alá hordtunk(akinek kisebb volt a melle),akinek nagyobb az pedig melltartót:) és már borotválkoztunk..de ahogy te érzed,de 12 évesen szerintem már elég érett vagy ahhoz,hogy tudd ezeket a dolgokat,vagyis mi ennyi idősen azok voltunk..:) 18/L
2012. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztató szavakat,,, nem vagyok hülye !
2012. jún. 18. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Mármint mi a ciki? Az hogy alul nem borotválkozol vagy az hogy nagy a melled? Esetleg az hogy nem hordasz melltartót?Netán hogy midnig a WC-ben öltözködtél?

???

-Nem, nem ciki hogy nem borotválkozol alul 12 évesen...Akkor borotválkozz ha zavar hogy szőrös.

-Nem ciki hogy nagy a melled

-Igen kicsit ciki h nem hordasz melltartót , vagyishát kicsit ciknkes mert a pólón bizony átüt és látja mindenki.De ha téged nem zavar hogy bámulnak akkor hajrá...

-Nem ciki hogy a WC-ben öltözködtél, habár biztos kibeszéltek téged a hátad mögött hogyvajon miért.

2012. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
első vagyok..:) nem rossz indulatból írtam.. és ha nem érzed magad hülyének..akkor miért teszed fel a kérdést? akkor döntsd el magadban,hogy ciki e vagy nem..szerintem igen,vagyis nekem 12 évesen ciki lett volna bújkálni a wc-ben meg hasonlók..de te tudod:)
2012. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

szerintem, ha nagy a melled függetlenül attól, hogy mennyi idős vagy, érdemes lenne melltartót vagy legalább valami toppot hordanod, hogy ne ereszkedjenek meg idő előtt, és szerintem kényelmesebb is. vannak kényelmes sportmelltartók is, ha rendeset még nem akarsz hordani. bár én megjegyezném, hogy 10. szülinapomra melltartót kaptam, és lehet hogy már hamarabb érdemes lett volna valami sportmelltartót hordani, de egyébként ez a génjeidtől is függ, hogy mennyit fog még nőni, mennyire fog később megereszkedni. A szőr az meg egyéni ízlésed dolga, de szerintem ennyi idősen nem nagyon kell még borotválni, ha csak nem állandóan vagy ilyen táborban, de ha ennyire zavar nem sokból tart leborotválni, esetleg gyantáztatni :)

nem akartam kisregényt írni, de remélem tudtam segíteni :)

2012. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen még nem borotváltam odalenn! Hát, ez kicsit meglepett :) De hát na, a mai fiatalok... már most ezt mondom, pedig alig múltam 20 xD
2012. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sweetsugar ***** válasza:
Csak akkor borotváld ha téged is zavar,mivel a melleid is nagyok,biztos koránérő típus vagy a többiek meg kevésbé.Meg lehet érteni,hogy a wcben öltöztél,de gondolom a többi lány nem tudja az okát,ezért biztos egy kicsit furinak gondolják ezt a helyzetet.Viszont,ha már nőnek a melleid érdemes lenne melltartót hordanod,egyrészt az esztétika miatt,másrészt meg gondolom nem akarsz lógós melleket.
2012. jún. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!