Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egyszerűen...

Mit csináljak? Egyszerűen nemtalálok magamnak fürdőruhát. A felsőböl m-es a bugyiból s-es kellene

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Menj olyan boltba, ahol a felsőt és alsót külön-külön tudod megvenni! Pl: New Yorker, Mania fehérnemű bolt, Tally Weijl

Szerencsére már sok helyen van erre lehetőség. Nekem pl. a felsőm S-es az alsóm meg XS-es (Tally Weijlben vettem)

2009. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Pont ugyanúgy voltam én is, ahogy te! Azt tanácsolom menj egy igényesebb helyre, pl.: Triumph, Sariana. Ilyen helyeken külön tudsz válogatni bugyit és melltartót, biztos találsz magadra illőt.
2009. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha viszont nincs kedved kiadni egy fürdőruhárt 10-15 ezret akkor menj el egy olyan boltba ahol belehet több fürdőruhát is vinni és szépen kicseréled az alsót a másikkal remélem tudtam segíteni;)
2009. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
calzedonia!!! én pont ma vettem ott egy csodaszépet. nekem is föntre nagyobb kell, mint alulra. ott rengeteg van, nagyon sokféle, és most leértékelés is van!
2009. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a tecóba most ilyet láttam amit külőn meg lehet vásárolni. Szerintem nem hülyeség. Már én is bánom ,hogy nem olyat vettem.
2009. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
calzedoniába megnéztem ..csak a első volt 7000 xD..Demá fürdöruhám:)csak nemott vettem
2009. júl. 8. 10:26
 7/7 A kérdező kommentje:
*felső akar lennixX
2009. júl. 8. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!