Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti elmennétek az osztálytalálk...

Ti elmennétek az osztálytalálkozóra, ha a volt osztálytársaitok anno kiközösítettek volna benneteket?

Figyelt kérdés
közép iskolában nagyon csúnya lány voltam és nagyon szegény körülmények között éltem, az az egy-két ruhadarabom, ami volt, az is viseltes volt, ronda. Bántottak is rendesen az osztálytársaim ezért. Kiközösítettek, megaláztak rendszeresen. Rögtön suli után el költöztem, eltelt 6 év és én olyan sokat változtam, hogy régi ismerősök meg sem ismernek, az újak pedig azt mondják a régi fényképeimre, hogy nem is én vagyok rajta. Nem akarom, hogy nagyképűen hangozzon, de szép lettem és jó az alakom, a fogamzásgátló miatt megnőtt a mellem, az arcom teljesen megváltozott, nagyon jól keresek és szép ruháim vannak, jó sok pasi legyeskedik körülöttem. Szívesen megmutatnám a volt osztálytársaimnak, hogy bár eléggé leírtak engem, most mégis milyen jól nézek ki, de nem is tudom, hogy megérdemlik-e, hogy szóba álljak velük, amiért tönkre tették a sulis éveimet és az önbizalmamat a porig rombolták.

2012. jún. 22. 12:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el, lehet ők is teljesen megváltoztak, elvégre is tinik voltak akkor, olyankor mindenki elég köcsög tud lenni, meg csúfolódik mindenki. Ha másért nem, legalább megmtatod nekik, hogy nagyra vitted
2012. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, már csak azért is, hogy megmutasd mennyit változtál!
2012. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj el, de ne nagy arccal, hogy na tessék, majd én megmutatom, hanem inkább szerényen, visszafogottan, hagy szégyelljék el magukat úgy rendesen. Légy büszke magadra, hogy mit értél el, és fényezd csak magad előttük! Sok sikert!
2012. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
menjél csak had essen le az álluk:D hajrá
2012. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam nem volt ilyen súlyos a helyzet, de én sem jöttem ki az osztálytársaimmal. Nemsokára esedékes lesz a találkozó, és nekem is lenne mivel büszkélkedni, de úgy gondolom, nem érdemes időt pazarolnom rájuk még így sem. :) Ha jól esne a bosszú, menj nyugodtan, de azért abba is gondolj bele, hogy akármilyen is lettél, tudnád-e ott jól érezni magad, beszélgetni stb.? De az is lehet, hogy ők is változtak, felnőttek, megtapasztalták, hogy nehéz az élet és jobban kijönnétek. Fontold meg jól! :)
2012. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
hát ez az, hogy őrlődök, mit tegyek. Egyet értek azzal is, hogy menjek és mutassam meg nekik, hogy nem kell mindenkit leírni a külseje miatt, meg azzal is, hogy ezt meg kell gondolni, nem biztos, hogy jól érezném magam. Attól tartok, hogy kínos lenne a találkozó :(
2012. jún. 22. 12:52
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kínos, akkor eljösz elöbb, mondod, h vmi dolgod van, csak beugorni jöttél és ennyi, szerintem már amúgy is jó pont, hogy elmentél, mert sokan nem szoktak. Nekem az általános iskolai osztálytalálkozó volt most (igaz még csak egyetemisték vagyunk, szóval nem telt el oylan sok idő), de pont olyanok jöttek el, akikkel annyira nem is voltunk jóba, egyikőjükről azt hittem, hogy fogyatékos, mert ált. suliban olyan dolgokat csinált, mostanra azért megkomolyodott. A régi szokásokon meg csúfolódásokon most csak röhögtünk
2012. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék. Egyszerűen azért, mert akit, akiket nem szeretek, azokkal nem szeretek együtt lenni. Téged éveken át aláztak, bántottak, miért mennél el velük esti progira? Hogy megmutasd, milyen szupi lettél? Nem fogja őket pozitívan érdekelne, csak negatívan: gondolj csak bele. Nem szerettek téged, csúfoltak, kiközösítettek. Most az lenne ha elmennél, hogy

1. leesne az álluk, a szemedbe mondanák, hogy juuj de csini vagy, de ahogy elfordulsz, menne a pletyi, hogy "látod ez a troll milyen lett, hú mi történhetett vele hogy ilyen lett?" - ERRE nekem ugyan nem lenne szükségem a helyedben.


2. az egykori menő csajok, menő pasik továbbra is levegőnek néznének, max néhány lopott (irigy) pillantás, de dumi-puszi-pacsi nem lenne.


3. lehet hogy ők továbbra sem tartanának nagy számnak, ugyanis a lélek fura dolgokra képes: ha valakit szeretünk, megszépül, ha nem szeretjük, nem. Tehát mivel nem bírtak téged, ezért lehet, hogy most sem "esne le az álluk", hanem simán átnéznének rajtad továbbra is.


EZ nem egy hollywoodi film, amikor az egykori Csúnya Betty visszamegy és mindenkit elkápráztat, az osztályszépe sikítva szalad el, a megszépült lány meg összejön az osztály menő pasijával. EZ az élet, itt, ha nem szeret egy közösség, akkor nem fog akkor sem, ha csinik a ruháid.


Bocsánat hogy ilyen kíméletlenül őszinte voltam, de elég jól ismerem a tini és egykori tini közösségeket. Ha felnőtt vagy, csinálj inkább egy jó progit arra az estére a barátaiddal...és hagyd a fenébe az egykori ellenségeidet. KInek kéne a képmutatás?

2012. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Menj csak el nyugodtan, és röhögj a képükbe.
2012. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
8. válaszadóval értek egyet. + Túl makacs és haragtartó is vagyok, nem mennék. Nem gondolom, hogy hiányoznék nekik, ha ott lennék, akkor sem hiszem, hogy mindenki a bocsánatomért könyörögne, csak feszengenék. Utálok díszlet lenni...
2012. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!