Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIÚK! Szerintetek kell még...

FIÚK! Szerintetek kell még fogynom? Nektek bejönnek az ilyen alkatú lányok?

Figyelt kérdés

Szóval, szerintem nem vagyok kövér, csak azt mondom, hogy lehetnék vékonyabb is. Vagy már nem kéne? Nem akarok anorex lenni. És azért itt kérdezem ezt meg, mert az ismerőseim akkor is azt mondták hogy csinos vagyok, mikor TÉNYLEG dagi voltam. Szóval, íme a képek: [link]

És van egy fekete trikós is, hátha így jobban elütök a háttértől :) [link]

Ja, és légyszi ne nézzétek a kupit :$$ csak öcsém szobájában van nagy tükör :/


2012. jún. 22. 12:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
teljesen rendben vagy. lehetne kicsit dolgozni a hasadon, de így is jó
2012. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon csinos vagy, inkább vékonynak mondanálak, de jó az alakod! Egyáltalán ne legyél vékonyabb, ha még pár kiló felszaladna, az sem lenne baj, de vékonyabb már ne legyél, mert akkor már nem lesz rajtad hús...
2012. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
Nekem is szinte ugyanilyen az alakom (174 cm és 57 kg vagyok), és imádom. Nem értem, hogy neked mi a problémád vele. Bár gondolom, hogy még a duci korszakodból maradt fent az önbizalomhiány.
2012. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem kell fogynod, egyáltalán nem!

Sportolni lehet, az sosem rossz. De fogynod nem kell!!


Azért mondom hogy sportolj, mert sok lány vékony, de csak mert nem esznek rendesen, marha nagy a különbség egy vékony sportos lány és egy vékony nem sportoló lány között.

Gondoljkod el, neked tetszik egy vékony izmos fiú, vagy egy vékony vézna fiú? Ugyan így van itt, tetszik a vékony lányok, de ha mondjuk a seggén van egy kis izom, sokkal jobban néz ki!

2012. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen jó:) még kicsit edzél rá hogy izmosabb is legyél és akkor tökéletes

de öcsédnek hello kitty van a falán?O.o

2012. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
xD húgom kapott egy részt a szobából mert neki nincs külön :) és azért nem tőlem, mert nálam már nem volt hely :D
2012. jún. 22. 14:03
 7/20 anonim ***** válasza:

tökéletes vagy:)

15/L

2012. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, és nagyon jó az alakod.. Hogyan csináltad?:o nem írnád meg priviben.? :D
2012. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de remélem nem baj, ha írok :)

Nagyon jó az alakod! NEM kell fogynod. tornázni tornázhatsz, hogy izmosabb legyél, de nem szükséges.

Megkérdezhetem, hogy hogy tudtál lefogyni? Már 4 hónapja tornázom, de még mindig van rajtam egy kis felesleg... :/

2012. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó az alakod!

20 F

2012. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!