Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a fajta UV lámpa mennyire...

Ez a fajta UV lámpa mennyire jó, nem baj ha régebbi?

Figyelt kérdés

Kb. ilyesmi:

[link]

Beiratkoztam egy műkörmös tanfolyamra, egy hónap múlva fog kezdődni. Az UV lámpát magunknak kell beszerezni. Nagynéném kb. egy-két éve hasonló UV lámpát vett magának, úgy gondolta, hogy otthon a körömlakkjaihoz jó lesz. Persze rájött két használat után, hogy nem szárítja a körömlakkot. Nekem viszont ideadná 5ezerért. Szerintem megérné, itt a környéken 10 ezerért sokkal egyszerűbbet lehet csak kapni. Csak azt nem tudom, hogy ha megkapom, akkor pl. a belsejét mivel töröljem át, vagy hogy érdemes-e új égőt venni bele, vagy jó-e a régi, ami már 2 éve benne van? Egyébként mivel árammal működik, adódhat ebből gond? Mármint hogy 2 év után nem biztonságos?

Más gond nincs vele, csak a kora, de mint írtam, nem igazán használta. Nektek mi a véleményetek? És ha a korát nem nézzük, akkor magáról a lámpáról?

Egy másik kérdés, a ventilátor benne mire jó? Egyelőre még nem értek hozzá :) Az a száradást segíti a légkeveréssel, vagy a szagot szívja el?



2012. jún. 24. 00:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem volt sokat használva, akkor is sanszos, hogy nem jók már benne az égők. A 4 dc (elektromos kapcsolású) égő cseréje 8000 ft. Vegyél inkább egy sima 2X9 wattos ufot mondjuk a classic nailsnél, az nem drága, és tovább fog tartani, mint ez a régi lámpa.

a ventillátor azért van, hogy hűtse a vendég kezét, de amúgy full felesleges funkció, nekem az első hónapban besült :)

2012. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!