Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fehér textilfilc jó színes...

Fehér textilfilc jó színes (sötétlila) nyakkendőre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A páromnak július 20-án lesz a diplomaosztója, és az a tervem, hogy veszek neki egy fehér inget vékony lila csíkokkal, valamint egy színben hozzáillő nyakkendőt. Azonban mivel a sima nyakkendő picit "default", ezért gondoltam, hogy feldobom egyenletekkel - erre a célra fehér textilfilcet gondoltam. Viszont nem tudom, hogy a sima textilfilc fog-e a sötétlila nyakkendőn, vagy van valami speciális festék is hozzá Az az igazság, hogy ecsettel nem szeretnék dolgozni, a toll egyszerűbb lenne, meg ha jól tudom, a speciális selyemfestékek már tollformában is kaphatók. Ha az sem megfelelő, akkor végső megoldásként pufifestéket használnék. Aki esetleg jártas ilyen témában, az fel tudna világosítani?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!!! =)



2012. jún. 24. 19:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!