Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Észrevétlenül meghíztam?!...

Észrevétlenül meghíztam?! Esténként időnként szoktam tükör előtt nézegetni, simogatni, tapogatni a testemet, de méretzkedni nem, de azért nem értem, miért nem tűnt fel.

Figyelt kérdés
Azt láttam, hogy kicsit gömbölyödik-kerekedik a hasam, meg úgy lágyabb lett, de örültem neki,azt hittem: nőiesedem végre, és élvezettel ettem a csokit... Erre ma a nagymamám megjegyzi: de jó húsban vagy... és fekve sem tudtam bezipzározni a régi nadrágomat. Tényleg csak a nőiesedéstől van, vagy valóban meghíztam? 56 kg vagyok, és 14 éves.

2012. jún. 25. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Hát bizony, lehet, hogy híztál.

De ugye nem gondolod komolyan, hogy mi most így neten keresztül meg tudjuk neked mondani, hogy híztál-e vagy nőiesedtél??

2012. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 M.Kata ***** válasza:
14 évesen normális ha nőiesedsz. hány centi vagy? de szerintem az 56kg bőven jó
2012. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nagymértékben attól függ hány centi vagy, ezzel egyetértek
2012. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg csak nőiesedsz! Ez nem kövérségtől van!
2012. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány cm vagy?

Amúgy csak szólok, de a nőiesedés nem azt jelenti, hogy nagyobb lesz a hasad...

Gondolom hízhattál, ha nem fér rád a nadrágod...

2012. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha a hasad lett nagyobb, és puhább, akkor az nem a nőiesedéstől van...

De a nadrágos ügyben lehet közrejátszik, hogy szélesebb a csípőd pl.

Hát a kiló nem mond sokat igazából, úgy 165 centihez gyerekes alkathoz kb jó, ha alacsonyabb vagy, akkor nem ártana erősen elkezdeni futni, úszni, sportolni, és nem ipari tételben zabálni a csokit, mert könnyen debella lehetsz a végén. De gondolom hatalmas krízis még nem lehet ilyen súllyal. :)

Nagymamádnak biztos igaza van, ők azok, akikre azért ilyen téren lehet számítani. :D

2012. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2012. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!