Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jók az essence termékek?

Jók az essence termékek?

Figyelt kérdés
Sziasztok szerintetek az essence termékek jók??? :))

#Essence...
2012. jún. 25. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! :) Szerintem nagyon-nagyon jók és elég jó árban is vannak. Nagyon beváltak a termékei. A zselést tus a kedvencem :) Nagyon jók a körömlakkok is, szép a színűk és az I love extreme szempillaspiráljuk is nagyon klassz :)
2012. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán jött be.

Persze nem sok mindent próbáltam ami essence.

De nekem nem tetszett pl. az egyik sötétlila szemhéjfesték, mert nem lehetett normálisan felkenni, egyet húztam rajta és akkor már nem is volt ott...nem tudom hogy megfogalmazni.

Viszont van fehér szemhéjfesték, az bevált.

Rózsaszín körömlakkom is van, az nem igazán tetszik. Nekem az olyan tetszik, amit nem kell többször átkenni és úgyis szép egybefüggő színt ad.

2012. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak én vagyok szerencsétlen, de eddig majdnem minden amit ott kifogtam csalódás volt. A körömlakkoknak szép a színűk, csak épp ritka minőségtelen az egész, az ugyanolyan árkategóriás Moyra lakkok simán verik. Akkor még körömdíszítő tollhoz volt szerencsém, ami használhatatlan, és csillogó szemhéjtushoz, aminek olyan az ecsete, hogy nem lehet szépen vonalat húzni vele és kicsit csípi a szemem. Pozitívumnak talán ottvannak a körömlakklemosóik, azok tényleg jók.
2012. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

körömlakkokon kívűl semmit nem veszek olyat amit arcra kell kenni,mert undorító allergiás reakciót okoz nálam.

De a körömlakkjait imádom:)

2012. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszike a választ! 1 Válaszoló: Egyetértünk!

A többieknek is köszi.

2012. jún. 25. 19:25
 6/11 anonim ***** válasza:
imádom :D nagyon olcsó és nagyon jó
2012. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is és köszi utolsó válaszoló!
2012. jún. 25. 19:53
 8/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb cuccom Essence, én szeretem. :)


20/L

2012. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedvenc szépségápolási márkám. Van 7 essence körömlakkom , 2 szempillaspirálom , 1 szájfényem és 1 tusom :D

13/L

2012. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem mind beváltak amit próbáltam. A false lashes spirál tényleg műszempilla hatású , a körömlakkok gyönyörű szinekben vannak, meg van egy tus ami olyan mintha ceruza lenne és kb 3másodperc vonalat húzni vele, a körömnyomda is szép:)
2012. jún. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!