Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok körömrágás ellen...

Tudtok körömrágás ellen valami módszert?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 01:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

vannak ilyen cuccosok amit rákensz a körmödre és olyan rossz ízű, hogy nem rágod. vagy olcsóbb módszer: kutyakaki:D

esetleg műköröm...

2012. jún. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Még kiskoromban egy barátnőm megmutatta a körömrágás elleni körömlakkját, befestette vele a körmömet. Amikor megszárad, átlátszó, az illata egy kicsit a zöldalmára hasonlít, de az íze valami hihetetlenül pocsék. Ez legalább tíz éve volt, de lehet, hogy még mindig árulnak ilyet.
2012. jún. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vágd le az első ujjperceidet.
2012. jún. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
rakass rá zselélakkot vagy műkörmöt.
2012. jún. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pl. Környezetváltás. Nem a függőségről kell leszoknod (ha jobban belegondolsz, ez is az.) hanem a kiváltó okát kell megtalálni. Én egész kicsi gyerekkoromtól kezdve rágtam a körmöm, és elmentem egy másik iskolába, ahol kemény rendszer volt, nővérekkel, misékkel, stb..és egyszer csak eltűnt ez a szokás. És azóta nem is érzem, hogy kellene.
2012. jún. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

azt a rossz ízű átlátszó lakkot én is próbáltam, de beledörzsöltem a szemembe, aztán ordítottam csak


a megoldás az, hogy tyúkxarral kend be, azt egy hétig érezni fogod, és mivel teljesen bio, nyugodtan beledörzsölheted a szemedbe is


19f

2012. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Essence körömerősítő körömlakk. Átlátszó az is , íze se a legjobb de nem ez a lényeg hanem ha kibírod , hogy a második átfestésig ne rágd le a körmöd olyan betonkemény lesz , hogy ha akarod se tudod lerágni. Most is olyat használok és egyszer mikor rágtam volna le és haraptam nagyon belefájdult a fogam , azóta se próbálkozok. :D Meg amúgy is úgy fogom fel ha már felkentem a lakkot nem rágom le mert nem ingyen volt.

13/L

2012. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Az életmódodtól is függ de tényleg. Én az általános suliban folyton lerágtam a körmöm (rossz tanárok,állandó cseszegetés ,úgyse lehetsz soha a legjobb..bla.bla..-->stressz) Nyarak alkalmával soha nem rágtam a körmöm mert nem stresszeltem nem idegeskedtem. Mióta középsulis vagyok már csak a nagyobb dogák előtt szoktam néha-néha rajtakapni magam hogy hé , mit csinálok ?! Plusz ha focimeccsre megyek,vagy csak a tv-ben nézem ,muszáj szotyit ennem különben az idegeskedés miatt lerágnám. Arra is szoktam gondolni, hogy ha lesz barátom, biztos nem akarná megfogni a csúnya kezemet...mert hogy néz ki az a kéz amin le van rágva a köröm ?! hát csúnya az biztos. Ráadásul a baktériumok "melegágya".Sokkal szebb egy ápolt köröm mint egy lerágott :) Remélem segítettem :)

16/L

2012. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a körömrágás elleni körömlakkot is lerágtam. :S Igazából csak akaraterő kérdése, mint bármilyen más függőségnél. Rájöttem, nekem nem akaraterőm nincs, egyszerűen szeretem rágni. :( Immár 15 éve. Ha igazán le akarnék szokni, akaraterőm is lenne.
2012. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát én igazából unatkozom, idegeskedem akkor rágom. műköröm volt fent több mint fél évig, azt is rágtam, most szedték le, zselélakk van rajta azt is lerágtam... az a körömrágás elleni körömlakk 10ből 9 embernél beválik kb? hol lehet olyat kapni?
2012. jún. 28. 03:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!