Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon kicsi a fejem, mit tegyek?

Nagyon kicsi a fejem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Aránytalanul kicsi a fejem a testemhez képest (sajnos eleve magas is vagyok - 178cm). Ez zavaró tud lenni? Észreveszik ezt az emberek? Mivel lehetne ellensúlyozni? Mostanában látok szép kiegészítőket, nagy virágok a hajba csatton vagy pánton, azok jól mutatnának, vagy esetleg még kisebbé tennék a fejem?



2012. jún. 26. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

nem tudom, nekem is elég kicsi:S mindig azt nézem, hogy mekkora a testemhez képest:D szóval megértelek:)

amúgy lehet, hogy csak te látod úgy:) amúgy nekem ez változó, van, amikor kicsinek látom, van, amikor nem...de szerintem ne foglalkozz ezzel:)

próbáld ki, hogy kicsit dúsítod a hajad, persze ne túlságosan, ne legyen nagy a kontraszt, és hátha úgy nagyobbnak látszódna:)

sminkkel is sokat lehet javítani, de itt is úgy, hogy ne legyen túl feltűnő:) ha mondjuk keskeny az arcod, és úgy kicsi, akkor az arc almácskáit lehet kiemelni, de ne keltsen bohócos hatást!

amúgy szerintem nina dobrev-nek is elég kicsi a feje, mégis olyan szép, nézegesd esetleg a képeid, hogy melyik az előnyös neki:)

sok sikert hozzá:)

2012. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

A hajam rövid, így nagyon dúsítani nem tudom, de majd játszom vele. Egyébként annyira nem tűnt fel eddig, illetve sosem kaptam beszólást érte, viszont a minap láttam egy képet magamról, ahol nagyon szembetűnő volt, hogy tényleg mennyire kicsi! Bár talán ez még a jobbik eset, a nagy fej talán rondább...

2012. jún. 26. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!