Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért jó az ha egyes lányok a...

Húsvéti Nyuszi kérdése:

Mért jó az ha egyes lányok a telefonjuk hátlapját körömlakkal kifestik? -. -' IQ-fighter. ;D

Figyelt kérdés

#degenerált #Szefos #IQ-ninja.
2012. jún. 26. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos így tetszik nekik. Nekem nem... mást nem is mondanék. :D
2012. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jézusom... vannak ilyenek? még nem is láttam eddig....
2012. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ész, hova mész...:D
2012. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Facebook-on sok ilyen akad.:DDD.

Értelmi szint.:DD

2012. jún. 26. 20:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, eddig még csak olyat láttam aki telis-tele rakta ilyen csillogó kövekkel meg egyéb szarokkal a hátlapot, néha az elejét is :D És csillog a napon de úgy hogy mindenkinek kiég a szeme :D Fúj de undorító
2012. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez baj? Ha nekik úgy jobban tetszik... Ennyi erővel ha felveszel egy nyakláncot az is IQ-fighter-ség. Komolyan nem értem ebben meg már megint mi a ciki. Muszáj folyton a másikat lesni és fikázni? Tényleg nincs jobb dolguk az embereknek? Nekem egy osztálytársam festette be, nem haragudtam meg rá, és az agyiszintem sem lett emiatt alacsonyabb. Ennyire unatkozol? Vagy ennyire bele akarsz kötni valamibe? A szandál zoknival gáz, a cicanaci fenék fölé érő pólóval gáz. A kifestett telefonnal nem értem mi bajod.
2012. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Cicanaci fenék fölé érő pólóval gáz?!.xddd

Ezt még nem hallottam.:DDD

2012. jún. 27. 19:27
 8/8 IQGrandMaster válasza:
Én is IQ fighter vagyok ráadásul nagymester...
2012. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!