Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki lehet a képen látható...

Ki lehet a képen látható férfi modell?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap láttam az alábbi linken látható "hot" modell srácot egy olasz Facebook oldalon. Ki lehet ő? Talán egy híres modell? Esetleg valami tipp hogy hogy lehetne kideríteni a nevét? Előre is köszönöm!:)


[link]


2012. jún. 26. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ohh...hát ez az én szerelmem Travis Fimmel :P
2012. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Travis Fimmel
2012. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindkettőtöknek, egyszerűen nem hiszem el hogy ilyen könnyen sikerült kideríteni! Mindjárt utánanézek ki Travis Fimmel, de biztos hogy ő az?


Csajok, ugye milyen szuper fotót találtam róla?:)

2012. jún. 26. 23:52
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Ez a haj...:D Az 5-6éves cuki kis lánykáknak szokott ilyen lenni az amerikai filmekben:D
2012. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ... Én őt kb 10 évvel ezelőtt láttam először egy újságban azóta imádom , úgyhogy nem új nekem ez a kép :) btw nekem ez a kedvencem róla : [link] mármint a jobb oldali kép :) olyan jó teste van :P

Ja és ha érdekel akkor Tarzant is ő játszotta :)

[link]

2012. jún. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Haha, nekem csak ezzel a hajjal tetszik, röviddel egyáltalán nem.:D
2012. jún. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!