Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk ez bejön nektek? Kép...

Fiúk ez bejön nektek? Kép lent! Hány évesnek tippeltek test alapján?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 27. 12:47
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Én csak sajnálom, hogy ide jutottál. Hogy otthon egyedül ülő kockák bókjaira vágysz, akik bárkit szexinek tartanak akin lyuk van. PErsze, hogy dícsérnek, bármit megtennének azért, hogy ne a gépet kelljen püfölniük, hanem egy "nőt". Sajnálom, hogy ilye visszaigazolásokra vágysz és még csak fel sem fogod, mennyire nevetséges, amit csinálsz. Ilyen képet netre felrakni... Te tudod. De állati ronda fejed lehet ezek után.
2012. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
még tini vagy
2012. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
a melltaróból nem volt mérethelyes? így vicces inkább mint szexi. plusz a alakod is kislányos inkább mint nőies
2012. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%

fuh ha ilyen csajom lenne...

kb velem egyidős

F18

2012. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
a melled nagyon lóg,azért polcoltad igy fel? Az alakoddal bnincs gond
2012. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

16 max 19.


Nem tettél már fel erre az oldalra esetleg képet??

2012. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Eddig még nem :)
2012. jún. 27. 16:28
 38/46 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem 17-18 körüli lehetsz.Csinos vagy és a mai fiatal lányokból kiindulva korotokat meghazudtolva testileg érettek vagytok ezért gondolom,hogy nem vagy idősebb.Lehet tévedek,de nekem így jön le a képből.Ha esetleg lenne még 1-2 kép akkor jobban meg lehetne mondani.Amúgy miért kérded?Kivi vagy mennyinek néznek mások?Ha gondolod küldj pár képet privátba és akkor többet mondok.Ha tudok.Szia
2012. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lehet valakinek önbizalomhiánya ilyen alakkal, bár kitalálom: csak magad fényezni jöttél ide, aki önbizalomhiányos, az nem nyom fel (meg aki értelmes...) ilyen képeket a netre a testéről!
2012. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

14:27

hát a pofám leszakad komolyan mondom,

hogy jössz te ahhoz, hogy bárkit is minősíts?

és mi az, hogy kocka? csak ember van és kész, és talán az összes fiú közül egyet sem tudnál mondani, akinek ez ne tetszene, de az igaz, hogy a tökéleteshez messze van, amúgy az irigység csak úgy süt...

"ilyen képet netre felrakni" konzervatív öregasszony elmész te a tudod hova


19f

2012. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!