Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Békéscsabán a csaba centerben...

Békéscsabán a csaba centerben hol vehetnék fültágítót?

Figyelt kérdés
Már szinte mindenhol kerestem,de nem találtam ><

2012. jún. 29. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Uhh, a centerben? szerintem ott nem találsz. Csabán nem tudom, esetleg valamelyik tetkósnál nézd meg szokott lenni. Gyulán az extrém silverben a sétálon viszont van fültágító azt tudom

20l gyulai :P

2012. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk attól függ mekkora kell 30 fölött szinte tuti hogy csak neten találsz :/
2012. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A centerben nem de ahogy mész a Szab.tér felé ott van egy ékszerüzlet, azt hiszem valami kutyás bolt van mellette, a kirakatában piercingek vannak meg ma láttam, hogy tágeszek is. Nem mindig szokott lenni, kb másfél hónapja vettem ott az enyémet (csak teli rácsavarósak vannak és nem is méret szerint vannak sorba kirakva) kb. 1500/db
2012. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :)

nekem még picike kell, olyan 2es,3as :d

2012. jún. 29. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jún. 30. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!